Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

9 hours ago, Nikodije said:

Ali pitbul :laugh:  bukvalno bi random forumaška komisija u sastavu levi - elementary - salerokada dovela bolje crnce da su dobili na raspolaganje te pare i kataloge da biraju. Igrači Zvezde igraju protiv protivnika, ali i protiv sopstvene uprave koja ih sabotira, te im treba odati priznanje za nadčovečanske napore koje ulažu. 

Kome smetaju jaki strucnjaci sa foruma?! :laugh:

Link to comment

Steta sto nismo uspeli da odrzimo onaj momenat kada smo preokrenuli u trecoj, al treba biti realan da ono juce nikako nije moglo da se dobije. Kuz svakako nije mogao da igra celo poluvreme, pa da ga je drzao jos malo na terenu mozda bismo jso produzili nadanje, ali jasno je bilo da cim izadje da ce Tavares da nas sastavi. 

 

Potpuno su mi nejasni ljudi koji pljuju Mitrovica sto ne moze da cuva Tavaresa. Kazu menjaj ga vidis da mu skida loptu sa glave... pa kako da mu ne skida kad ima 221 a raspon ruku 236? Luka ne moze ni da doskoci dokle ovaj moze da digne ruke :D

 

Srecom, pa je moje kreativno misljenje da Valensija ne moze da se zali jer je prosao rok usvojeno kao ispravno, pa bar nesto lepo cusmo sinoc... 

 

Nedovic je 2,5 poluvremena igrao kao u transu, posle toga se prosto ugasio. Tukli su ga za sve pare, iskreno ne znam ni kako je do tada igrao. Plasim se da ce slicno i Monako da ga juri, jer ako se Petrusev ne pojavi na utakmici kao na pocetku danasnje utakmice, (Dobirc se cele ove sezone tek 2-3 puta pojavio) mi nemamo bas puno prostora u napadu. A ludi Dzejms ce vec po pravilu da podivlja protiv nas... Svakako, prednost je sto nemaju bas onako fiyicki dominantnog igraca koa sto ima Real pa cemo moci da igramo sa  njima. A da li ce biti dovoljno da napravimo podvig, videcemo. Vildoza ako i bude igrao, ne verujem da ce puno...

 

Nikad nije lepo upisati poraz, al ovaj od sinoc je u redu onih sa kojima moze da se zivi. Monako bi bilo dobro dobiti, ali po meni su naredna 2 meca mnogo vaznija (Zalgiris tamo, komsije vamo)...

  • +1 1
Link to comment

Sinoć se lepo videlo šta je rešenje za Mitrovića. Kad izlazi u pik, nema potrebe da mu čuvar (centar) stoji blizu, a tek da igrač iz kornera skuplja na njemu. Nema šut, ako mu čuvar nije blizu mala je šansa i da ga pretrči i ode do koša. Čovek bukvalno živi od brzog pasa sa prvog koraka na igrača sa kog ide pomoć i ceo dalji protok lopte ide na toj prednosti koju je on tu ostvario.

  • +1 2
Link to comment

U par navrata smo mnogo lepo koristili akciju kada Kuzmić izađe visoko, dobije loptu i prosledi Nedoviću koji izlazi iz blokada. Ideja je bila da se izvuče Tavares visoko, kako bi Nedović imao prostora za prodor. Na početku treće četvrtine smo to koristili. 

Inače, očekivan poraz, iskreno, ponadao sam se u trećoj četvrtini kad smo preokrenuli da možemo da se nosimo sa njima do neizvesne završnice, nismo uspeli, teraj dalje...

Link to comment
Quote

Sinoć se lepo videlo šta je rešenje za Mitrovića. Kad izlazi u pik, nema potrebe da mu čuvar (centar) stoji blizu, a tek da igrač iz kornera skuplja na njemu. Nema šut, ako mu čuvar nije blizu mala je šansa i da ga pretrči i ode do koša. Čovek bukvalno živi od brzog pasa sa prvog koraka na igrača sa kog ide pomoć i ceo dalji protok lopte ide na toj prednosti koju je on tu ostvario.

 

tako je Milano prekinuo seriju od 9 poraza. onda je od sledeće utakmice Luka krenuo malo agresivnije na koš posle pika, samo što protiv Reala ni tu ne bi imao šta da traži

 

 

Edited by levi
  • +1 1
Link to comment

tko ili sto je telesport.rs?

vidim da se iskreno bore za prava nikole topica, tj. da istina izadje na videlo.

 

slutim da je sledeca njihova tema pitanje poreza kkp

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
34 minutes ago, Ros said:

tko ili sto je telesport.rs?

vidim da se iskreno bore za prava nikole topica, tj. da istina izadje na videlo.

 

slutim da je sledeca njihova tema pitanje poreza kkp

Ostojin portal - dečja igračka njegovog sina.

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...