Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Iskreno ne verujem da smo prekrsili neki EL propis. Problem sa ABA je zato sto je zabranjeno da isti igrac igra za dva ABA kluba u isto vreme pa makar i u razlicitim takmicenjima. 

Ako je tacno da je sa FMP-om napravljen ugovor o pozajmici onda ne bi trebalo da bude problema sa Evroligom. Bar ja kao totalni laik ne vidim razliku u odnosu na igranje za Slodes iz ugla Evrolige. Dozvoljeno da igrac igra na pozajmicu za neki drugi klub i skida se u Evroligi. Iz ugla ABA naravno postoji sustinska razlika. Mislio sam da je jednostavno presao u FMP u kom slucaju je stvar vec dosta komplikovanija.

  • +1 1
Link to comment

Igramo sa Realom večeras .
Nekima je uvek bitnije da se opljuje klub, Čović...
Pobedimo u Atini, ok, pokradu nas protiv Barse, nebitno je, šta cmizdrite na sudije .
Pobedimo u Valensiji, najgora utakmica, večeras možete da drvite o registraciji Topića .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





  • +1 1
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Iskreno ne verujem da smo prekrsili neki EL propis. Problem sa ABA je zato sto je zabranjeno da isti igrac igra za dva ABA kluba u isto vreme pa makar i u razlicitim takmicenjima. 

Ako je tacno da je sa FMP-om napravljen ugovor o pozajmici onda ne bi trebalo da bude problema sa Evroligom. Bar ja kao totalni laik ne vidim razliku u odnosu na igranje za Slodes iz ugla Evrolige. Dozvoljeno da igrac igra na pozajmicu za neki drugi klub i skida se u Evroligi. Iz ugla ABA naravno postoji sustinska razlika. Mislio sam da je jednostavno presao u FMP u kom slucaju je stvar vec dosta komplikovanija.

 

nigde se ovde ne pominje pozajmica.

Link to comment

Mislim da EL nije u svom pravilniku pokrila situaciju sta se desava ako neki tim izadje sa igracem koji je registrovan za neki drugi klub, mislili su da niko nije toliko zamlacen da to dopusti

  • Haha 5
Link to comment
11 minutes ago, elementary said:

Igramo sa Realom večeras .
Nekima je uvek bitnije da se opljuje klub, Čović...
Pobedimo u Atini, ok, pokradu nas protiv Barse, nebitno je, šta cmizdrite na sudije .
Pobedimo u Valensiji, najgora utakmica, večeras možete da drvite o registraciji Topića .
 

da me zajebes malo sa ovim. idi malo mobilisi se protiv uzurpatora kluba koji ga blamiraju umesto protiv forumasa, ako ti je do istog stalo.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, pantelia said:

Mislim da EL nije u svom pravilniku pokrila situaciju sta se desava ako neki tim izadje sa igracem koji je registrovan za neki drugi klub, mislili su da niko nije toliko zamlacen da to dopusti

 

Ima urbana legenda o izvesnoj Srbendi koja je u Svedskoj (ili tako nekoj nordijskoj zemlji) lovila ribu dinamitom. Nije uhapsen jer to tamo nije zabranjeno zakonom jer, pa nikome nije palo na pamet da je neko toliko lud i da to treba stavljati u zakon :D

Ne verujem da ce ovo imati ikakvih rezultatskih posledica, ni za mec sa Valensijom ni za dalje, no ako je bilo ikakve nade za "pomilovanje" zarad Kampaca, na to moze sad da se zaboravi.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Jebo im pas mater spansku:)

 

+1000

 

em nemaju veze, em ih gurale sudije do poslednje sekunde, em bi jos i da nam navuku kaznu/pobede za zelenim stolom?!

Link to comment

Adasevic je u pravu sto se tice Valensije. Jbg opeglali vas ljudi, sad buhu daj nam bodove zbog decka koji nije ni igrao. Pilicarenje.

 

Sto ne znaci da vam klub ne vode volovi, Covic je na pragu da vam potpuno sjebe potencijalno fantasticnu sezonu.

  • +1 1
Link to comment

to da li su spanci picke ili nisu je najmanji nas problem. na nasu postojecu reputaciju napraviti ovako nesto je dovoljno sranje samo po sebi, kako god prosla zalba valensije.

  • +1 2
Link to comment

Ma bio je na klupi igrač drugog kluba, normalno da će da se žale. Nije to partija basketa na ulici pa da važe neki viteški principi umesto pisanih pravila. Najbolje da se Zvezda ne bi žalila u obrnutom slučaju. 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...