Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

9 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

EL možda neće, ali Valensija verovatno ima razloga, Top je bio na klupi protiv njih a u tom trenutku je već bio registrovan za FMP. 

 

To bi moglo biti laganih 20:0 i još neka sankcijica pride, tek da se nađe.

 

Više me ništa ne bi iznenadilo, ali mislim da nijednog momenta nije bio registrovan za FMP jer je taj pokušaj registracije odbijen. Problem je ako je pre te utakmice već raskinuo ugovor s nama. U tom slučaju bi nam na klupi protiv Valensije bio igrač koji nema važeći ugovor ali jeste registrovan za to takmičenje, što je em bizarno em takođe kažnjivo.

Link to comment

Pa nema šta da se nagađa kada sve piše lepo u saopštenju koje je preneto ovde.

Bio je registrovan za FMP i ta registracija mu je poništena jer ne sme da nastupa za drugi klub, a skinuli su ga protiv Valensije. I sada više nije registrovan ni za jedan klub u ABA. 

 

Ceo problem i jeste u tome što je on bio registrovan za FMP u ABA, a nastupao je za drugi klub (KKCZ) u EL. Da nije bio registrovana za FMP, ne bi bilo nikakvog problema i nastavio bi da igra za nas.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Poslaće im Ćoki ugovor sa odgovarajućim datumom, nikakav problem :lolol:

 

Kako sve Ćokijeve priče o ozbiljnom menadžmentu i poslovanju pod konac padaju u vodu čim je dobio pare da pređe na veći nivo. Jebo im ja mater retardiranu.

Edited by Heaviside
  • +1 4
Link to comment
5 hours ago, Joe D said:

i zavrsio je u okk beogradu. mozda i najbolji ishod za njega. 

Znaci sledece sezone u Megi, prvi profesionalni ugovor sa Miskom:)

Edited by Micko8
Link to comment

Mi smo ga odjavili sa spiska nasih igraca a on je trebalo da predje u FMP. Dal je tada bas stigla odluka za Facua, pa su ga poveli u Valensiju. ABA je na odbila/ponistila registraciju jer je on bio na klupi Zvezde i nakon roka za prelazak igraca u ABA ligi (5. januar) tako da nema prava da igra za FMP, a posto je odjavljen sa spiska za ABA ne moze ni za nas u ABA. Koliko znam nije bio odjavljen sa spiska za EL.

 

U principu Valensija nema pravo zalbe jer za svaku zalbu tog tipa ima 48h sati da je podnese. Proslo je 48h od utkamice tako da rezultat moze biti registrovan samo onim rezultatom kojim je i zavrsen. Sto ne znaci da EL ne moze ukoliko utvrdi nepravilnost ne moze da nas kazni oduzimanjem bodova, al Valensija svakako nece dobiti... 

 

Glupost je neizmerna, ali je isto tako jedenje govana jer decko uopste nije igrao ni za nas ni za FMP od nove godine. Iskreno ne vidim kako je mucena Valensija ostecena iako znam da mnogi brinu za njihovo dusevno zdravlje... 

Edited by adasevic
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...