Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Joe D said:

rekao bih da je suspendovan do kraja aba lige.

 

svaka cast, majmuni.

Pa to. Magarci neviđeni.

Ja saopštenje razumem tako da je on već bio registrovan u ABA za FMP i da je ta registracija poništena i da sada više nije registrovan ni za nas ni za FMP.

Edited by Heaviside
Link to comment

O jebote, treba da ih komplet otera u materinu i potpiše za klub koji je u stanju da proveri propozicije takmičenja u kojima se nalazi. Jeziv amaterizam i kurcobolja.

  • +1 1
Link to comment

I mi sada pricamo kako eto, kradu svi, a nas jebu za kampaca. Mozemo da vidimo kakvi volovi sede na celu ovog kluba. Sad je pitanje da li ce i evroliga dodatno da reaguje na ovo sranje, a vec smo pod kaznom.

  • +1 1
Link to comment

Al ovo je bukvalno za oduzimanje poslovne sposobnosti. I naravno, niko čak ni formalno neće dati ostavku, jer tamo gde je sve zasnovano na burazerskim osnovama, odgovornost ne postoji. I onda neko takvoj grupi građana da budžet od 15 miliona na raspolaganje.

  • +1 1
Link to comment

klasična Čovićeva kurcobolja, jer je navikao da radi šta hoće i da može da se ispegla šta god treba

 

ali za Topica je ovako verovatno najbolje, da trenira sa Zvezdom ili da igra za Slodes, pošto ni u FMP-u opet ne bi igrao

Link to comment
I mi sada pricamo kako eto, kradu svi, a nas jebu za kampaca. Mozemo da vidimo kakvi volovi sede na celu ovog kluba. Sad je pitanje da li ce i evroliga dodatno da reaguje na ovo sranje, a vec smo pod kaznom.
Možda procene da smo dovoljna kazna sami sebi.
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
36 minutes ago, Nikodije said:

Nebojša tiket u kladionici ne bi ispravno popunio

 

Naravno da ne bi, gde on da se kladi, taman posla.

 

Secam se kad je bio onaj lik sto je optuzio Zecevica i kompaniju da su namestali utakmice Partizana, Zeka se u svom stilu branio da ne zna ni tiket da popuni, kakvo crno namestanje..

Link to comment
5 hours ago, Joe D said:

I mi sada pricamo kako eto, kradu svi, a nas jebu za kampaca. Mozemo da vidimo kakvi volovi sede na celu ovog kluba. Sad je pitanje da li ce i evroliga dodatno da reaguje na ovo sranje, a vec smo pod kaznom.

 

EL možda neće, ali Valensija verovatno ima razloga, Top je bio na klupi protiv njih a u tom trenutku je već bio registrovan za FMP. 

 

To bi moglo biti laganih 20:0 i još neka sankcijica pride, tek da se nađe.

  • -1 1
Link to comment

Plus je Topic izbriljirao na toj utakmici, bez njegovog ucinka mrka kapa. Nebojsa kao da radi na tome da ove sezone unisti klub i vrati ga u stanje pre nego sto ga je preuzeo , on ga oziveo, on ga ugasio:)

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...