Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

@Joe D Prestigao si ti te visine odavno rođeni.

 

O Čoviću sam samo na ovom forumu posao gore stvari nego ti i ovi što suze, da ne kažem  vlaže, na moje.postove 100x, a ovo "gospodin" sam napisao baš zato da se apsurd koji se gura na ovoj strani danima izgura do kraja, ne volim to salonsko proseravanje, šta bih...

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
Znam da i drugi muljaju, ukljucujuci i komsije ali treba prvo cistiti svoje  dvoriste. Ne moze klub da bude na zdravim nogama a da se tako posluje. To samo vodi u situaciju u kojem je klub bio u proslosti.

Klub u Srbiji ne moze da posluje tako sto ce transparentno placati plate.
Posto 90% ugovorenih plata se isplacuje iz fondova ‘sponzora’ koji su tu po politickoj liniji da bi dobili povlastice i kupili mir za svoje poslovanje. Takvi ce naravno maksimalno odugovlaciti sa davanjem konkretnih novaca, jer im se moze. I onda ce uvek biti, i u ondasnjem KKP i u sadasnjoj KKCZ da se obecane pare igracima/trenerima isplacuju i pet-sest godina nakon isteka ugovora.
Kakvo crno normalno poslovanje drzavnih igracaka za manipulisanje masama
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

 

Pa dobro on ga je trenerski i proslavio. Ponadao se da ce mu se ovaj oduziti tako sto ce mu oprostiti nega dugovanja. 

Šta znam, pre mi se čini da je obrnuto. 

 

U najmanju ruku je više nego pošteno odradio posao i za to očekivao dogovorenu kompenzaciju.

  • +1 1
Link to comment

Ma to se podrazumeva da je posteno  odradio posao . Ali Covic vereovatno misli da mu ovaj duguje nesto zato sto ga je trenerski afirmisao na evropskom nivou .

Link to comment
56 minutes ago, MeanM@ said:


Klub u Srbiji ne moze da posluje tako sto ce transparentno placati plate.
Posto 90% ugovorenih plata se isplacuje iz fondova ‘sponzora’ koji su tu po politickoj liniji da bi dobili povlastice i kupili mir za svoje poslovanje. Takvi ce naravno maksimalno odugovlaciti sa davanjem konkretnih novaca, jer im se moze. I onda ce uvek biti, i u ondasnjem KKP i u sadasnjoj KKCZ da se obecane pare igracima/trenerima isplacuju i pet-sest godina nakon isteka ugovora.
Kakvo crno normalno poslovanje drzavnih igracaka za manipulisanje masama

Pa moglo bi da se posluje kada bi se ekipe stvarale organski, ali za to treba vremena a kod nas nema strpljena. Vujosevicev Partizan je uglavnom bio takav.

Edited by Micko8
  • Haha 1
Link to comment

Vujosevicev partizan ne bi funkcionisao danas iz vise razloga, a daleko od toga da su i oni cisto poslovali, no to je manje bitna tema ovde. Klubovi funkcionisu kako funkcionisu, nije ih do sad ometalo previse da ucestvuju normalno u takmicenju, pravo pitanje je sta se zapravo ovde desilo pa smo popasli suspenziju, a to i dalje nismo dobili iz kluba. Osim ako neko ne smatra "nekome smeta jaka zvezda" kao validan odgovor.

Link to comment
Pa zna se sta se desilo.
 

Zvezda nam je davala lažna dokumenta

Jako mi je dobar ovaj deo da se Kampaco tu našao ni kriv ni dužan, a znao je da prelazi u klub koji je pod suspenzijom za registracije. Ok, možda ima neku klauzulu da izađe iz ugovora ukoliko ne odigra određeni broj EL utakmica, ali je itekako svestan da je rizikovao.


  • -1 1
Link to comment

#freefacu :tongue:

 

I Agencija Octagon se pridružila Sindikatu igrača, a klub se nada da tako postignu da skinu ban....

Edited by assignment
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...