Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, Micko8 said:

Dovodis Kampaca i Vildozu a nisi isplatio 100000 evra Radanova koji je u klubu igrao pre x sezona:ziga: Kakvo genijalno poslovanje.


Ko ima čiste papire neka prvi baci kamen.

  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

zvezda je underdog i sa kampacom, zato sto nije veliki klub i nije u krugu favorita za osvajanje trofeja. vrlo prost koncept, ali nemoj slucajno da ispadne da neko tvrdi da nemamo pare.

Slažem se. Ušli jednom u 8 najboljih za tipa 10 sezona. Ali ajde, sa Kampacom i Vildozom od početka sezone ne bi bila senzacija da uđemo u 8.

Link to comment

Znam da i drugi muljaju, ukljucujuci i komsije ali treba prvo cistiti svoje  dvoriste. Ne moze klub da bude na zdravim nogama a da se tako posluje. To samo vodi u situaciju u kojem je klub bio u proslosti.

Edited by Micko8
  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, garmonbozia said:

Druže, kakva underdog priča sa igračem koji za ~6 meseci dobije 1.8 miliona?

 

Jeste očajno počeli i Ivanović vas je preporodio, ali posle Vildoze (a tek i Kampaca) baš i ne može da se kaže da ste underdog tim. 

Prvo, nisam Zvezdaš :rolleyes:

A drugo, u narednom postu sam napisao da je dovođenjem Kampaca Zvezda postala kontender.

Ona sa Kampacom i Vildozom nikako nije underdog, ali bez Kampaca je bila.

 

Edit: Vidim sad da je kasnije raspravljana ta priča, ne bih inače pisao ovaj post...

Edited by Gale
Link to comment

 

45 minutes ago, *edited by mod said:

Zanimljivo da Čović nije izdržao a da ne podbode Radonjića. Eto javio se sad za dugovanja kao što se javio i 2017...

Pa dobro on ga je trenerski i proslavio. Ponadao se da ce mu se ovaj oduziti tako sto ce mu oprostiti nega dugovanja. 

Edited by Micko8
Link to comment
10 minutes ago, Joe D said:

hvala sto se trudis da ucinis forum gorim mestom nego sto vec jeste

Nema na čemu, ni tvoj doprinos nije mali, nemoj biti lažno skroman.

Link to comment

sta znam, nisam sjajan, ali nazivanje udbaskog goveda koje nam se svima userava u zivot 30 godina gospodinom da bi uterao nekim grobarima koji pisu na topiku je jos uvek nedostizna visina za mene.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...