Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

pustite svadju.
nego, jel gledao neko kako je coki malocas kod sarape isamarao drzavnim exel tabelama limara i dao odlican slagvort goci da zapeva o svetoj srpskoj zemlji, milanu, draganu...?

#freeCampazzo

Sent from my Mi 10 using Tapatalk



  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

zasto bi ja bio prema tebi pristojan? najbesmislenija pojava na forumu, izmils ko po komandi da bi podjebavao, pa se vratis u rupu kad nema oko cega. za 20 godina nisi makar ni neki bazican humor stekao, pa da budes mozda nekome simpatican

 

tebi baš fali da te neko zagrli :(

 

John Krasinski Hug GIF by The Office

 

Link to comment
3 minutes ago, cvrlle said:

pustite svadju.
nego, jel gledao neko kako je coki malocas kod sarape isamarao drzavnim exel tabelama limara i dao odlican slagvort goci da zapeva o svetoj srpskoj zemlji, milanu, draganu...?

#freeCampazzo

Sent from my Mi 10 using Tapatalk


 

Nisam gledao ali procitah na B92. Covic je usao u zavrsnu fazu, ne volim da koristim izraz terminalnu. 

Ako nista, navijaci Partizana, posto kod Vujosevica to nisu bili u stanju, mogu na delu da vide kako izgleda kad neko pomisli da niko osim njega ne sme da osvoji trofej, i kad je sve sto se desava zavera i rusenje. 

 

  • +1 3
  • Wub 2
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

Druže, kakva underdog priča sa igračem koji za ~6 meseci dobije 1.8 miliona?

 

Jeste očajno počeli i Ivanović vas je preporodio, ali posle Vildoze (a tek i Kampaca) baš i ne može da se kaže da ste underdog tim. 

 

Ovo je samo u teoriji, pošto očito nikad nećemo imati kompletan tim na terenu.

Link to comment
55 minutes ago, samo_opusteno said:

Nisam gledao ali procitah na B92. Covic je usao u zavrsnu fazu, ne volim da koristim izraz terminalnu. 

Ako nista, navijaci Partizana, posto kod Vujosevica to nisu bili u stanju, mogu na delu da vide kako izgleda kad neko pomisli da niko osim njega ne sme da osvoji trofej, i kad je sve sto se desava zavera i rusenje. 

 

 

Ozbiljno je zabrazdio, ne deluje mi bas najzdravije. Valjda ga bar navijaci ne shvate ozbiljno za tu 'mobilizaciju', mogu razna sranja da ispadnu

  • Haha 1
Link to comment
29 minutes ago, Zli Gli said:

Vreme je Božića. Pričaju se bajke.

 

Što se tiče underdog priče, trenutno traje borba za plej-of. U toj borbi ni Partizan a ni Zvezda nisu simpatični underdog i teško da bi van Srbije bila senzacionalna vest da se neki ili oba od ta dva kluba plasiraju u Top8.

E nakon toga naravno da bi bili Underdogs u skoro svakoj situaciji u plej-ofu.

 

Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

I bez Nedovica veceras. Da i milioniti put konstatujem, previše je ovo utakmica u jedinici vremena.

 

Jel ovo sigurno? Koliko sam video bio je na treningu sinoc u Valensiji

Link to comment
9 minutes ago, pantelia said:

 

Jel ovo sigurno? Koliko sam video bio je na treningu sinoc u Valensiji

Vjerovatno i nije :lolol:, obzirom da je na nekom od silnih kladioničarskih sajtova izašla vijest.

Link to comment
34 minutes ago, *edited by mod said:

Vreme je Božića. Pričaju se bajke.

 

Što se tiče underdog priče, trenutno traje borba za plej-of. U toj borbi ni Partizan a ni Zvezda nisu simpatični underdog i teško da bi van Srbije bila senzacionalna vest da se neki ili oba od ta dva kluba plasiraju u Top8.

E nakon toga naravno da bi bili Underdogs u skoro svakoj situaciji u plej-ofu.

 

Zvezda bez Kampaca jeste underdog. To je tipa 15. budžet od 18 timova. Ne znam šta je underdog ako nije to.

Link to comment

Dovodis Kampaca i Vildozu a nisi isplatio 100000 evra Radanova koji je u klubu igrao pre x sezona:ziga: Kakvo genijalno poslovanje.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Zvezda bez Kampaca jeste underdog. To je tipa 15. budžet od 18 timova. Ne znam šta je underdog ako nije to.

zvezda je underdog i sa kampacom, zato sto nije veliki klub i nije u krugu favorita za osvajanje trofeja. vrlo prost koncept, ali nemoj slucajno da ispadne da neko tvrdi da nemamo pare.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...