Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, garmonbozia said:

Je l' su onda, recimo Virtus, Žalgiris i Partizan underdog ekipe u ovoj EL? Nikako ne vidim nijednu od ovih ekipa kao underdogove, ta reč se može upotrebiti ako neka od tih ekipa ode na F4, ovako na pola sezone davati takve izjave za ekipu (ekipe) koje su ispod top 8 crte prema mom mišljenju nije primereno. 

 

Ivanović je imao 7-2(sam vrh EL u periodu do sada) sa timom koji je bio skuplji samo od Albe, Asvela, Zalgirisa i mozda Valensije. 

 

Zalgiris svakako jeste underdog, i plasman u 8 bi bio senzacija. Partizanu i Virtusu veliki uspeh(posebno nama), ali ne i nešto totalno neočekivano.

Edited by Milošica
  • -1 1
Link to comment
9 minutes ago, shimpr said:

Da li bi petorka kampaco vildoza polonara raduljica milutinov pobedila drim tim 1992? E to bi bila prava underdog prica

 

Sigurno bi Kampaco imao šta da ti odgovori, ali bi mu ppp tražio da se prvo REGISTRUJE na forum

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

jos da se niste okacili na coveka koji je navijac partizana, no dobro

A jebi ga sad i ti. Nisam se okačio na čoveka samo iskazujem svoje mišljenje. Njegovo (a i Milošicino

) je da je  Zvezda underdog, moje da nije i to je to. 

Edited by garmonbozia
Link to comment
11 minutes ago, Joe D said:

ili da smrdis ovde bez potrebe danima svojim ukazivanjem bez ikakve namere da zapravo raspravljas o necemu

 

moram da ti čestitam na tome koliko si dugo izdržao da glumiš pristojnost :lol:

 

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, garmonbozia said:

A jebi ga sad i ti. Nisam se okačio na čoveka samo iskazujem svoje mišljenje. Njegovo (a i Milošicino

) je da je  Zvezda underdog, moje da nije i to je to. 

Jeste underdog i to sto dolaskom Kampaca dobija treceg klasnog igraca ne menja cinjenicu da vecina igraca u ovom trenutku moze da igra EL samo u Zvezdi (Mitrovic, Lazic, Lazarevic, Holand, Kuzmic, Radulja, Stefon, Dzoni). Nabrojanima da klub podeli ispisnice pola bi zavrsilo karijeru a pola preslo u Buducnost. 

Pritom sve sto se skrpilo se skrpilo u toku sezone, za razliku od Partizana koji je imao komfor da sacuva i trenera i sve nosioce a da pojacanja dovede pre priprema. 

  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, copkillah said:

 

moram da ti čestitam na tome koliko si dugo izdržao da glumiš pristojnost :lol:

 

 

zasto bih ja bio prema tebi pristojan? najbesmislenija pojava na forumu, izmils ko po komandi da bi podjebavao, pa se vratis u rupu kad nema oko cega. za 20 godina nisi makar ni neki bazican humor stekao, pa da budes mozda nekome simpatican

Edited by Joe D
  • +1 5
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...