Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

34 minutes ago, bradilko said:

neka vam skinu zabranu jer je evroliga govno organizacija koja siguran sam pravi presedane kad god treba pa zasto ne bi i u vasem slucaju.

 


Svaka ti je ka u Njegoša!

  • Tužno 1
Link to comment
Prihvatamo skidanje zabrane, baš mi je drago što smo se dogovorili. Hvala Nikodiju na kvalitetnom obaveštajnom radu. 
Sve mi se više čini da su Nikodijevi inicijali ĐĐ
Link to comment

Najavljuju stidljivo Dzonijev povratak protiv ZalgirisaK tek. U ovom momentu nam treba kao hleb, bicemo osakaceni u naredne tri utakmice koje su mozda i najbitnije za top 8 status. Moram da dodam jos nesto sto me kopka vec neko vreme... @bradilko Nekoliko vas koji pisete na KKP temi gajite neverovatnu mrznju prema CZ koja se ic ne razlikuje od nekog sipkarskog foruma ( i mrznji koja se prema Partizanu gajila na RSB ili forumu Delija ). Bilo bi zabrinjavajuce da to dolazi i od klinca od 19 godina, a ne od ozbiljnih ljudi, ovo treba da bude razbibriga ( ubacivanje lopte kroz obruc i teranje lopte po livadi ) a ne poligon za mrznju, svadje , izlivanje frustracija i negativnu energiju. Uzivajte u fenomenalnoj pobedi svog tima i iskulirajte od prosipanja frustracija po ovoj temi.

Edited by Arthur Kirkland
  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Zvezda je prerasla u najkošarkašku priču sezone i bilo bi neviđeno bedno da se ta priča završi u januaru zbog povreda i administrativnih stvari. Glupo je, lepe underdog priče su sve ređe (u sportu uopšte) i pitanje je kada ćemo gledati sledeću.

Nadam se da može da bude nekog smanjenja kazne na razumnu meru (tipa, još 2-3 utakmice). Sve preko toga je iživljavanje i šiljenje kare.  

Na stranu što mi se sloši kad samo pomislim na tenziju koja će se emitovati ako finale ABA bude jedini poligon za opravdavanje Kampaca. 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Gale said:

Zvezda je prerasla u najkošarkašku priču sezone i bilo bi neviđeno bedno da se ta priča završi u januaru zbog povreda i administrativnih stvari. Glupo je, lepe underdog priče su sve ređe (u sportu uopšte) i pitanje je kada ćemo gledati sledeću.

Nadam se da može da bude nekog smanjenja kazne na razumnu meru (tipa, još 2-3 utakmice). Sve preko toga je iživljavanje i šiljenje kare.  

Na stranu što mi se sloši kad samo pomislim na tenziju koja će se emitovati ako finale ABA bude jedini poligon za opravdavanje Kampaca. 

Jeste stvarno šteta, pre svega zbog povreda Luke, Hasana i Nikole. Sjajno smo igrali. Kampaco je već dobrim delom naša krivica, a i to onda polako prestaje da bude klasična autsajderska priča, mada jeste trebalo Evroliga to drugačije da hendluje. Velika novčana kazna plus ovih mesec dana koje smo već odležali bi više imalo smisla i za samu Evroligu od ovih 3 meseca i 25k.

  • +1 3
Link to comment

E, mene je mnogo više zanimalo da vidim kako će ekipa reagovati na realnu promenu očekivanja sa dolaskom Kampaca, iz autsajdera u kontendera (oba uslovno rečeno): hoće li gaziti i dalje rasterećeno ili će početi da pokazuje nervozu? 

Ispada da mi je neka finansijska komisija rešila tu dilemu. Beedno.

Link to comment

Sezona je takva da apsolutno nikakvih pravila nema

 

Vi ste lose poceli pa zaredjali sa pobedama i bili u top8 u jednom trenutku. Sad je strelica na dole ali jedan detalj moze da preookrene sezonu pa da opet budete legit contender za top8

 

Mi smo izgubili 5 za redom i spali na tipa 14. mesto pa dobili 4 uzastipno i sad smo opet tu

 

A i sve ostale ekipe, Baskonija se povampirila, Fener ide dole, Virtus povezao nekiolko odlicnih utakmica, ukratko nema jasnih favorita ni na jednoj utakmici

 

Do kraja sezone i mi i vi mozemo da idemo od 4. do 16. mesta na tabeli :D 

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Gale said:

Glupo je, lepe underdog priče su sve ređe

Druže, kakva underdog priča sa igračem koji za ~6 meseci dobije 1.8 miliona?

 

Jeste očajno počeli i Ivanović vas je preporodio, ali posle Vildoze (a tek i Kampaca) baš i ne može da se kaže da ste underdog tim. 

  • +1 2
Link to comment

Bez obzira na prisustvo Vildoze, ovo što Ivanović do sada radi se apsolutno može nazvati lepom underdog pričom za EL standarde. Naravno, Kampaco je kapitalac takvog nivoa da će to totalno promeniti stvari.

 

 

 

 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Bez obzira na prisustvo Vildoze, ovo što Ivanović do sada radi se apsolutno može nazvati lepom underdog pričom za EL standarde. Naravno, Kampaco je kapitalac takvog nivoa d

Je l' su onda, recimo Virtus, Žalgiris i Partizan underdog ekipe u ovoj EL? Nikako ne vidim nijednu od ovih ekipa kao underdogove, ta reč se može upotrebiti ako neka od tih ekipa ode na F4, ovako na pola sezone davati takve izjave za ekipu (ekipe) koje su ispod top 8 crte prema mom mišljenju nije primereno. 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...