Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

moze u teoriji, da nije najbolji igrac mesec dana aut, najskuplje pojacanje dva meseca aut, hassan martin jos toliko, centarska linija to sto jeste jer ne mozemo da potpisemo nikoga, i sve nam trenutno zavisi od vecito povredjenog nedovica. u realnosti, dok se budemo skupili, taj voz ce da ode. svaka cast dusku, ali ne igraju evroligu amateri da se prosetamo sa ovom domacom osovinom i bentilom do top 8.

Link to comment

Ako ništa, Faku će igrati i uigravati se u ABA, a to je najbitnije sada osvojiti.

 

Edit: neće sediti i odmarati se.

Edited by dragance
Link to comment
15 minutes ago, bradilko said:

@nenad

cem' suze?

vec ste dobri i bez kampaca a on ce zaigrati u evroligi za manje od 2 meseca.

ako se ko ne daj boze povredi tu nema spasa ni voriorsima ili efesu a ne zvezdocki.

za centra ste zakasnili ali to je vec greska onog ko je selektirao ekipu pa je doveo pajaca raduljicu umesto nekog iole ozbiljnijeg igraca.

uzivajte u momentu a ne sirite teorije zavere kemtrejlse u kosarci i ostalo

 

 

preterujes sa dometima zvezde, vi ste objektivno blizi top 8 nego mi. nama su 2 igraca na pozicijama 1 i 2 povredjeni, a treci nece moci da igra do marta, cetvrti je nedovic koji nema sanse da ostane zdrav ako se bude trosio, a morace.

Link to comment
Just now, nenad said:

 

preterujes sa dometima zvezde, vi ste objektivno blizi top 8 nego mi. nama su 2 igraca na pozicijama 1 i 2 povredjeni, a treci nece moci da igra do marta, cetvrti je nedovic koji nema sanse da ostane zdrav ako se bude trosio, a morace.

kakvi mi crni. koji je vama djavo?

pa mi se tek ucimo da hodamo u evroligi.

mi nemamo pleja, nemamo pouzdanog sutera, takve greske u odbrani pravimo da je to frapantno.

divim se obradovicu kako je ziv pored ovih.

zajebano vam jeste ali ako pregrmite ovaj januar sa i cupnete pobede protiv valensije i jos nekog puna kapa i drzi vas to u igri do povratka bar jednog od ove trojice a onda je to vec nesto drugo

 

 

Link to comment

Nema TOP8 ni za jedne ni za druge. Real, Barsa, Efes, Fener, Olimpijakos i Baskonija su sigurni, Armani ce se dici, Monako isto ima dobru zalihu, Makabi je uvek tu tako da nema od ta posla nista ni za jedne ni za druge.

  • +1 6
Link to comment

Dobra stvar je što se Džoni polako vraća u trenažni proces, kaže da očekuje da će biti u timu za Žalgiris. Prilika i da mali Top dobije koji minut u EL, a Faku će taman biti spreman kad je najvažnije.

Link to comment

Menadžment Evrolige je 30. decembra 2022. godine uputio preporuku nadležnim, nezavisnim komisijama – Komisiji za kontrolu upravljanja (Management Control Commission) i Finansijskoj komisiji (Finance Panel), da se dozvoli registracija Fakunda Kampaca u Crvenoj zvezdi i da mu se omogući da igra, zato što je to u interesu takmičenja. Ujedno smo podržali sve odluke koje idu u smeru maksimalnog poštovanja svih propisa vezanih za finansijsku stabilnost i fer-plej, što podrazumeva i pojačavanje nadzora - kaže Bodiroga.

https://www.maxbetsport.rs/stav-sa-vrha-bodiroga-se-oglasio-po-pitanju-zvezdine-kazne-interes-evrolige-je-da-kampaco-igra-408252/

Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Dobra stvar je što se Džoni polako vraća u trenažni proces, kaže da očekuje da će biti u timu za Žalgiris. Prilika i da mali Top dobije koji minut u EL, a Faku će taman biti spreman kad je najvažnije.


Koji Top, ovaj iz Mornara?

Link to comment
13 minutes ago, Djuro said:


Koji Top, ovaj iz Mornara?

 

Mladi plej Zvezde, sin Milenka Topića. Igra ABA manje-više redovno i valjda KLS na dvojnu. Ulazi ponekad i u EL. Zamalo da ga pošalju u FMP ali odustaše zbog nepravde od strane EL i povreda Vilodze i Ivanovića.

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, Nikodije said:

"Ne mogu ni da potvrdim ni da demantujem da je klub u posedu određenih snimaka određenih osoba tokom njihovog boravka u Beogradu na f4"

vuciceva srbija ( sorry ali ne mogu da odolim a da ne napisem da je takva ista i crna gore ( slucaj vanje calovic npr), preplicu se i ispomazu kad god treba..)

ucene, podmetanja, javna zigosanja.

🤮🤮🤮

neka vam skinu zabranu jer je evroliga govno organizacija koja siguran sam pravi presedane kad god treba pa zasto ne bi i u vasem slucaju.

 

Edited by bradilko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...