Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ko je prošao kroz Ćokijeve izjave sa Skupštine, sada i bez završene medicine zna kako izgleda pacijent sa dijagnozom Pseudologia fantastica.

  • +1 1
Link to comment

Ja i dalje ne kapiram situaciju sa Kalinom - čiji je on zapravo igrač? Valensijin i dalje? Pošto čitam da Barca nudi neku odštetu ali Valensiji, pa se izjednačavaju neke ponude, jebe lud zbunjenog…

Link to comment
5 hours ago, ducca said:

Ja i dalje ne kapiram situaciju sa Kalinom - čiji je on zapravo igrač? Valensijin i dalje? Pošto čitam da Barca nudi neku odštetu ali Valensiji, pa se izjednačavaju neke ponude, jebe lud zbunjenog…

 

To važi samo za Španiju, tj ako hoće tamo da se vrati. Valensija ima prava na njega za acb ligu pa mora da im se plati obeštećenje. Ali ako Valensija baš hoće da ga zadrži dovoljno je da mečuju ponudu koju daje Barsa i on mora da ostane u Valensiji.

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, assignment said:

 

Sta ti je ucinio Nedovic da je njegov potpis tebi potvrdio da necemo biti konkurenti partizanu? A da je samo do trenera veliki Zoc je trebao da pocisti Radonjica ali nije...

 

A i kod Radonjica nisam primetio neko trenersko napredovanje. Ja sam kao navijac zahvalan za njegov rad, ali nije ni Ra neki mag ...

 

 

Da bi bili konkurentni Partizanu potrebmo je jace ime od Vladimira Jovanovica valjda?

Link to comment
On 7.7.2022. at 12:37, Heaviside said:

Eeej, za jednog Nedovića se dobijaju petorica Lazića, ne jedan. 

 

Moj glavni problem sa Nedovićem nije odbrana, ne igra odbranu i to je to, može jedan takav da se toleriše. Problem mi je što je dečko uz nikakvu odbranu dileja u napadu, indijanac klasičan. Upropastiće ga Želimir u plejofu, neće znati gde se nalazi. Al što kaže JoeD, zabavan je i naravno može da natrpa svakoga pa će biti lakše gledati Evroligu.

Hahaha. Upropastavao je Zelimiru plej ofu i ove sezone protiv Burse i nas toliko da je odustao od plej ofa KLS

Link to comment

Ne znam, ok mi je bio Jovanovic u FMP-u, dobar je bio i u Ciboni, da.li je kapacitet za Zvezdu i da li ce se izboriti sa pritiskom pokazace  vrijeme. Meni ovo Ćokijevo izlaganje na skupstini djeluje kao neko sprdanje, te don Pablo, te Raduljica, komedija... Za ovu ekipu najvazniji bi bio ostanak Kaline.

Link to comment

Petorka za seriju -20:
Ivanović, Nedara, Dobrić, Vajt Radulja. Mogu da odbrane napad samo ako protivnički plej ne prenese loptu za 8 sekundi.







  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Onda je dobro sto ta petorka nikad nece biti u isto vreme na terenu. Pogotovo sto nema potrebe da imamo samo 4 igraca u petorci

Link to comment
26 minutes ago, Milosh76 said:

Onda je dobro sto ta petorka nikad nece biti u isto vreme na terenu. Pogotovo sto nema potrebe da imamo samo 4 igraca u petorci

 

pa dobro sad, jeste da ima nas koji mislimo da nedovic znaci oprastanje od trofeja, ali nije bas toliko los da se ne racuna ako je on na parketu. 

  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

:D

 

Nije bio zarez izmedju Vajta i Radulje pa Lošmi misli da je to jedan igrač. 

verujem da su tvoji drugari iz III-2 odusevljeni tvojim humorom i inteligencijom.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...