Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Heaviside said:

Odakle ti to nam je tolerisano bila šta? Kažnjavani smo više puta do sada nego je ovo sada više u fokusu jer zapravo imamo superstara koga ne možemo da registrujemo. Ovo za dugovanja iz prethodnih sezona ne znači da nismo ništa plaćali tada i od tada i da EL nije imala problem sa time, popili bi BAT za to, nego da smo u skorije vreme prestali da plaćamo neki reprogram koji smo dogovorili sa tim igračima pod nadzorom Evrolige. 

 

Izuzev novčanih kazni nismo imali pretnju oduzimanjem bodova. Koga to nismo mogli da registrujemo 3 meseca? Znam da više pratiš basket, ispravi me ako grešim.
 

 

1 minute ago, Lord Stef said:

@John Coltrane

Pa brate hocu da ti kazem da trazis objasnjenja na pogresnoj strani :D Znamo koliko i vi, kriju se podaci sa obe strane, Evroliga je dala samo jedno vrlo sturo objasnjenje, KK Crvena Zvezda ni toliko, a ocigledno je da je neko vece sranje u pitanju. I samo polako, eno na nasem topicu Ted lepo rekao, cekaj samo dok pocnu da kopaju po Ostojinim papirima, ima da nas isutiraju iz EL na 10 godina.


Pa vrati se par strana u nazad i pročitaj šta ko piše.

Link to comment

evroliga sigurno zna svasta, i svasta dopustaju da bi uopste imali takmicenje. otuda verovatno i nece mnogo otvoreni da budu, jer moze da se otvori pandorina kutija. sta je covic toliko zasrao da je prestao da ide po jutarnjim programima, tesko da mozemo i da nagadjamo. 

 

sa te strane, ne bih mnogo brinuo za partizan. ni jedni ni drugi nece nikad dobiti a licencu iz ovakvih razloga, kao sto je ni duletov partizan nikad nije dobio. znace njima ekipe odavde, ali mnogo smo teske muljare.

Edited by Joe D
  • +1 4
Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Izuzev novčanih kazni nismo imali pretnju oduzimanjem bodova. Koga to nismo mogli da registrujemo 3 meseca? Znam da više pratiš basket, ispravi me ako grešim.
 

 


Pa vrati se par strana u nazad i pročitaj šta ko piše.

Imali smo već zabranu registrovanja igrača 2018 samo što nismo imali nikoga na lageru pa nije upalo u oči. Mislim da smo još jednom imali zabranu, a dešavalo se i drugim klubovima, Oli na primer. A "pretnja" oduzimanjem bodova nije pretnja nego čovek kaže šta je predviđeno pravilima ako po n-ti put prekršiš FFP.  Mislim, nećemo valjda ozbiljno da razmatramo da se radi o nekoj zaveri i da nam nešto nameštaju!? Eto, ostavljam mogućnost da je Real stvarno insistirao da se papiri dobro pročešljaju jer su ljuti na Kampaca, ali da su papiri bili čisti sve bi bilo OK. Vidi se sve lepo iz načina na koji Ćoki komunicira sa javnošću. Kada takva varalica otvoreno prizna da je nešto zasro onda stvarno nema prostora za bilo kakve teorije da nam neko nešto namešta. Zasro je i to big time i tu je kraj svake priče. 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

evroliga sigurno zna svasta, i svasta dopustaju da bi uopste imali takmicenje. otuda verovatno i nece mnogo otvoreni da budu, jer moze da se otvori pandorina kutija. sta je covic toliko zasrao da je prestao da ide po jutarnjim programima, tesko da mozemo i da nagadjamo. 

 

sa te strane, ne bih mnogo brinuo za partizan. ni jedni ni drugi nece nikad dobiti a licencu iz ovakvih razloga, kao sto je ni duletov partizan nikad nije dobio. znace njima ekipe odavde, ali mnogo smo teske muljare.

To je to, nemam reakcije pa moram ovako. 

Pri tome je i način finansiranja takav da bi verovatno i sposobni i pošteni ljudi imali velikih poteškoća da sve bude 100% čisto. 

  • +1 1
Link to comment

Onda jebiga braco, nasi muljatori su vestiji od vasih, ili kako je ono jednom Zecevic izjavio nakon finansijske inspekcije "I ako sam nesto muvao a oni to nisu pronasli, pa i to treba postovati" :D 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

A šta je zasrao, tipujem da je jedna od stvari i lažiranje papira kako bi više od 65% budžeta potrošio na prvi na tim. Mnogo para je potrošio ove godine na plate igrača i trenera i ne isplati mu se nikako da proporcionalno poveća i ostatak. Tipa manje plate imao u papirima koje pokazuje EL nego stvarne, zakasnio sa isplatom i agent se žalio i isplivala prava plata. 

 

To nagađam sporta radi, ali duple knjige je imao 100% pošto je ničim izazvan u jednoj od prvih izjava na ovu temu izjavio da nemamo duple knjige nego EL traži po sezoni, a mi po domaćim zakonima radimo po kalendarskoj godini.

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Lord Stef said:

Onda jebiga braco, nasi muljatori su vestiji od vasih, ili kako je ono jednom Zecevic izjavio nakon finansijske inspekcije "I ako sam nesto muvao a oni to nisu pronasli, pa i to treba postovati" :D 

Čekaj malo, tek ste par meseci u takmičenju. I nama je trebalo jedno 10 godina da dođemo do ovog nivoa.

  • +1 1
Link to comment

Coki zasro, shvatili smo.

Nego braco, sta cenite, koje su sanse za brzu i pozitivnu reakciju Maršala Glikmana i Dejana Bodiroge.? :)

Edited by ZSNj
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Čekaj malo, tek ste par meseci u takmičenju. I nama je trebalo jedno 10 godina da dođemo do ovog nivoa.

 

Upravo obratno, i mi smo pre toga godinama igrali pa smo poslednjih 10 godina gledali posledice uspesnog poslovanja.

Link to comment
14 minutes ago, Heaviside said:

Imali smo već zabranu registrovanja igrača 2018 samo što nismo imali nikoga na lageru pa nije upalo u oči. Mislim da smo još jednom imali zabranu, a dešavalo se i drugim klubovima, Oli na primer. A "pretnja" oduzimanjem bodova nije pretnja nego čovek kaže šta je predviđeno pravilima ako po n-ti put prekršiš FFP.  Mislim, nećemo valjda ozbiljno da razmatramo da se radi o nekoj zaveri i da nam nešto nameštaju!? Eto, ostavljam mogućnost da je Real stvarno insistirao da se papiri dobro pročešljaju jer su ljuti na Kampaca, ali da su papiri bili čisti sve bi bilo OK. Vidi se sve lepo iz načina na koji Ćoki komunicira sa javnošću. Kada takva varalica otvoreno prizna da je nešto zasro onda stvarno nema prostora za bilo kakve teorije da nam neko nešto namešta. Zasro je i to big time i tu je kraj svake priče. 

 

Drugim rečima mi smo višestruki prestupnik, tj. povratnik, koga treba strpati u čorku zauvek.

Nemam problem sa tim.

 

Jel možeš još samo da mi pojasniš ovo oko, evenutalnog, Realovog inisitiranja - jel to dozvonljeno ili EL treba da bude nezavisna u svom odlučivanju i postupanju od uticaja pojedinih klubova?

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, John Coltrane said:

 

Drugim rečima mi smo višestruki prestupnik, tj. povratnik, koga treba strpati u čorku zauvek.

Nemam problem sa tim.

 

Jel možeš još samo da mi pojasniš ovo oko, evenutalnog, Realovog inisitiranja - jel to dozvonljeno ili EL treba da bude nezavisna u svom odlučivanju i postupanju od uticaja pojedinih klubova?

Ne mogu da komentarišem visinu kazne kada ne znam šta je prestup. A ovo drugo nije u redu samo ako se drugima gleda kroz prste za isti prekršaj, a ne znamo da li je to slučaj. Da neko prijavi prestupnika i da organi reaguju je u redu. Da li bi ovo isto uradili Barseloni? Vrlo teško. Slažem se da je Evroliga u principu bušan kurton od organizacije.

  • +1 2
Link to comment

Ne bi me cudilo da je i 'Doza banovan ali bi bio ruzan skandal da mvp decembra bude suspendovan pa su odradili to kulturno. Navodno se muljalo oko ugovora oba argentinca sto je ujedno bio i jedini nacin da se dovedu jer ih nas salary cap ne pokriva regularno. 

Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

Ne mogu da komentarišem visinu kazne kada ne znam šta je prestup. A ovo drugo nije u redu samo ako se drugima gleda kroz prste za isti prekršaj, a ne znamo da li je to slučaj. Da neko prijavi prestupnika i da organi reaguju je u redu. Da li bi ovo isto uradili Barseloni? Vrlo teško. Slažem se da je Evroliga u principu bušan kurton od organizacije.

 

Poenta cele priče. Isto kao i UEFA, oštri se kurac na malima, veliki se ne diraju.

 

 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...