Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

50 minutes ago, goofs said:

 

Recimo Čović? 

 

Potpisali ste lika na 6 meseci za 1,6 miliona da bi igrao protiv Borca iz Čačka, ne pamtim imbecilniji potez u košarkaškim krugovima. Sad će verovatno da krene i Šilbovanje, malo kroz novine, malo kroz kuloare, Kampaco je neprijatelj srpskog naroda i ti ustaljeni fazoni.

Ma kakvi, pobeda protiv Partizana u finalu ABA je Čoviću apsolutni prioritet, u to sam ubeđen. Mi imamo pobedivih poslednjih pet utakmica u Evroligi pa će i tu dobro doći ako budemo bili u igri. Jedino ako Faku potraži izlaz jer ne može da igra, možda je i zaštićen u tom smislu. 

 

Naravno, slažem se sa glavnom porukom. Bruka i sramota, za ovo bi u svakoj organizaciji u kojoj postoji minimum odgovornosti letele glave. Mislim na Evroligu :tongue:

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment

ostaje Topić valjda, storniran je prelazak u sveltu najnovijeg razvoja događaja..

 

 

6 minutes ago, Heaviside said:

Jedino ako Faku potraži izlaz jer ne može da igra, možda je i zaštićen u tom smislu. 

 

mislim da je zaštićen u smislu da nigde neće dobiti taj novac, tako da nema razloga da ide 

  • +1 1
Link to comment

Nije to moja fantazija. To je jedini plej pored dede Markovica u ekipi koji moze o da igra Evroligu trenutno . Ubacis ga u igru  malo i vidis da li moze ili ne moze da pomogne.

Edited by Micko8
Link to comment
4 minutes ago, levi said:

ostaje Topić valjda, storniran je prelazak u sveltu najnovijeg razvoja događaja..

 

 

 

mislim da je zaštićen u smislu da nigde neće dobiti taj novac, tako da nema razloga da ide 

Ma, da. Nije da njemu treba neko dokazivanje. Jebe mu se za 8 utakmica evrolige ako lova leže. Ima ABA da se malo održava forma.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...