Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne znam šta bih ti rekao osim da pogledaš sastav od prošle godine.

 

Mi e pucamo na EL već na ABA, jel Nedović malo? Dobrić je pre 2 godine sam dobio grobare, Nedović je ipak bolji igrač, da ne kažem duplo, uz svo poštovanje Dobriću koga obožavam. 

 

Čuj, Nedović nam nije pojačanje.. Pojačanje je za duplo jače timove od našeg. A da ne pričam da niko blage veze sa životom nema ko će još doći, na čemu i kome će se bazirati tim, kakvu će košarku Jovanović probati da igra, na čemu će insistirati, ko će biti nosioc igre (Nedović će svakako biti jedan od, bez obzira). Ukratko, gomila paušalnog ocenjivanja i proseravanja a da se nema  POJMA na šta će tim da ispadne i ko će koju ulogu da ima. Nije da je to bila prepreka za forumske znalce (ne mislim na tebe), ali ne bi bilo zgorega sačekati da se skrpi barem pola tima pa da se nešto priča. Ovde svi sve znaju posle jednog pojačanja. 

 

sastave od prosle i ove godine mozemo uporedjivati kada se ovaj kompletira. sve ide ka tome da ce ovaj biti manje konkurentan u aba. nedovic je, ako nista drugo, do sada pokazao da nije igrac koji ce svoje timove voditi do trofeja, ako u timu ima iole bitnu ulogu.

 

niko nije napisao da nedovic nije pojacanje za trenutni zvezdin roster, nego da nije pojacanje za tim koji planira da se bori za trofeje.

 

 

Link to comment
 
sastave od prosle i ove godine mozemo uporedjivati kada se ovaj kompletira. sve ide ka tome da ce ovaj biti manje konkurentan u aba. nedovic je, ako nista drugo, do sada pokazao da nije igrac koji ce svoje timove voditi do trofeja, ako u timu ima iole bitnu ulogu.
 
niko nije napisao da nedovic nije pojacanje za trenutni zvezdin roster, nego da nije pojacanje za tim koji planira da se bori za trofeje.
 
 
Koje sve ide ja tome, trener i dva pojačanja od čega je jedno, Nedović, za Aba ligu vrhunsko pojačanje?...

Da ne pričam da ne znamo ni sastave ostalih timova u potpunosti u odnosu na koje se meri konkurentnost našeg.

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

Koje sve ide ja tome, trener i dva pojačanja od čega je jedno, Nedović, za Aba ligu vrhunsko pojačanje?...

Da ne pričam da ne znamo ni sastave ostalih timova u potpunosti u odnosu na koje se meri konkurentnost našeg.

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk
 

 

sta ces vise? imas mladog trenera umesto radonje i nedovica umesto kaline kao glavnog igraca. to ne da nije pojacanje nego je ozbiljan downgrade.

 

naravno da je moguce da cemo dovesti jos 2 mamojeba i 2 solidna el igraca (ili 1+3) i da ce ovaj tim biti bolji od radonjinog, ali ja mislim da nije realno da to ocekujemo.

Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

 

sta ces vise? imas mladog trenera umesto radonje i nedovica umesto kaline kao glavnog igraca. to ne da nije pojacanje nego je ozbiljan downgrade.

 

naravno da je moguce da cemo dovesti jos 2 mamojeba i 2 solidna el igraca (ili 1+3) i da ce ovaj tim biti bolji od radonjinog, ali ja mislim da nije realno da to ocekujemo.

 

Pa prvo se neću složiti da je ozbiljan downgrade Kalina Nedović, jer je Nedović duplo bolji napadač, vrhunski skok šut iz svake pozicije, maksimalno prodoran, naravno da ume da izdivlja, ali na + - skali, ne mislim da je u pitanju ogroman downgrade (osim u odbrani, ali win some lose some) + Kalina je ipak vrhunsko krilo, jedno od najboljih u Evropi, pa nije baš ni poređenje ok.

 

Meni to što su dovedena ova dvojica govori da sezona ipak nije puštena niz vodu, ali baš zbog toga što je sve moguće, ne treba se frljati bilo kakvim prognozama. Pogledja u poslednjih 7 godina koliko je momenata bilo kada smo pomislili da smo skurcani, da je raspad, katastrofa, SVAKI put uz neke tvikove je napravljen tim koji je bio konkurentan i kao što rekoh, uzeo titule u 6 od 7 sezona + imali smo ali baš mnogo fenomenalnih pobeda u EL. Može da priča ko šta hoće, ali Čovara je do sada pokazao da zna šta radi i zaslužuje da mu se da benefit of d dabt pre kompletiranja tima (što je smešno i govoriti, al ajde.)

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Duh optimizma sa FK topića se uvukao i na KK. Znači, idemo u Top 8 EL ili drvena kašika. Nema treće opcije.


malo za promenu i da takav duh bude na kk topiku :D

Link to comment

Ja uopšte nisam optimista, samo ne bih da pljujem pre vremena. 

 

Mada čitam da ostaje Lazić tako da bih mogao da počnem. :D Jedina šansa da taj čovek ode je da se klub ugasi, bukvalno nema drugog načina... A ni tima koji će da mu plati da igra košarku.

  • +1 1
Link to comment

Covic na Skupstini KKCZ

"Sa Raduljicom će biti još kontakata, trenutno je nedefinisana situacija, dodaje predsednik crveno-belih", a potom se dotakao slučaja Nikole Kalinića:

"Još uvek se nadam da će Kalinić ostati. Obavio sam par razgovora sa njim, postoje šanse da produži ugovor, sa pojačanom ponudom, koja je možda jača i od Barselone. Pojavio se i Virtus, sve bi trebalo da bude gotovo kroz dva-tri dana".

Link to comment

znaci, para ima, ali cemo da ih utrosimo tako sto ce covic da cita twittere i forume i ispunjava zelje navijaca, umesto da postavi nekog ko ce da selektira i vodi tim.

 

klasicni covic.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

znaci, para ima, ali cemo da ih utrosimo tako sto ce covic da cita twittere i forume i ispunjava zelje navijaca, umesto da postavi nekog ko ce da selektira i vodi tim.

 

klasicni covic.

Nije da ima para, jerbo kaze dr. Covic:

"uvek je rizik sa stranim trenerima, pošto mora da budu redovne isplate."

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...