Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ne, treba da ginu protiv ovih pacera kad imamo 3 povredjena igrača. Klasično određivanje posla sa pola snage.
Slede nam još dva gostovanja ...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, elementary said:

Ne, treba da ginu protiv ovih pacera kad imamo 3 povredjena igrača. Klasično određivanje posla sa pola snage.
Slede nam još dva gostovanja ...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


 

ne treba nista, nego kad napises fino rasporedjeni poeni, implicira da je posledica neke timske igre, a ne toga sto niko nije zapravo bio sposoban da odigra nesto i prebaci 10 poena.

  • -1 2
Link to comment
1 hour ago, elementary said:

Zajebavamo se sa ovim amaterima ,mora malo ozbiljnosti da se napravi prednost pa se posle zezaj. Nedović i njegov šut za 3 ,cenim da je 10% .
Brdo zicera smo promašili.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


 

 

44 minutes ago, elementary said:

Ilić mora da popravi bacanja i šut i biće odličan domaći igrač u rotaciji.
Skok je odličan.
Malo smo se uozbiljiili i pogodili neke suteve.
Kakvo loženje simpatičnih domaćina na -10 smile.png

Inače fino raspoređeni poeni.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk








 

 

9 minutes ago, elementary said:

Ne, treba da ginu protiv ovih pacera kad imamo 3 povredjena igrača. Klasično određivanje posla sa pola snage.
Slede nam još dva gostovanja ...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


 

zaista sramotno da i dalje teraju igrace zvezde da se znoje protiv ovakvih lokalnih seoskih klubova

 valjda ce agilna uprava velikana na celu sa magistrom covicem uz podrsku predsednka republike uskoro srediti da se ovakve utakmice registruju za zelenim stolom

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Kao neki grčki portal navodi da smo zainteresovani mi i Oli (i još neki klub) ali da se treba dati CSKA ozbiljna kinta za obeštećenje. Mislim da je to više dimna bmba za dovođenje igrača na "drugu stranu brda"...koji su obavešteni od agenta igrača da je ovaj slobodan...

Nama će dobar biti i Džons.

Link to comment
1 hour ago, simple red white said:

Kao neki grčki portal navodi da smo zainteresovani mi i Oli (i još neki klub) ali da se treba dati CSKA ozbiljna kinta za obeštećenje. Mislim da je to više dimna bmba za dovođenje igrača na "drugu stranu brda"...koji su obavešteni od agenta igrača da je ovaj slobodan...

Nama će dobar biti i Džons.

Koji je taj?

Link to comment

Znači u petak Topić i Marković na pleju . Ako ovo dobijemo svaka nam čast.
Kampaca će nam registrovati tamo kad izgubimo šense za top 8.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Nedara nula od šest trojke. 

@Mil@n jel mu se ovakav kontinuirani užas sa trojke dešavao ranije? 

Danas očekivano ružna utakmica posle drame protiv Barse. 

 

Pa ne znam, ali nikad nije ni bio ne znam kakav trojkaš.

 

Mislim da je svestan da ima veliku slobodu i da je koristi a iz toga proizlaze i nerezonski šutevi sa step bekovima i sličnim egzibicijama, pa to svee rezultuje lošim procentima. Verujem kada budemo punog sastava sa Vildozom i Kampacom da će taj procenat da se popravi. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...