Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

30 minutes ago, Joe D said:

sto smo videli svi i prvi put, moze slobodno malo i o kosarci

Kad se priča da li je bio aut, i  da je to presudilo pobednika, nije o košarci?

O čemu je? Pravljenju sarme? Istrebljivanju bubašvaba? Lakrosu?

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

da sam od tebe jednom procitao nesto sto nije bajanje, vracanje ili kukanje na sudije, pa i da tii odgovorim

ajde preuzvišeni

izvini molim te što sam te uznemirio

stručnjače

  • +1 2
Link to comment

Ako nesto pocinje da mi zestoko ide na qrac u zadnje vreme to je ova usiljena politicka korektnost.

Dakle, u utakmici koja je igrana na jedan posed, izmedju autsajdera i kluba kome su sudije precesto u proslosti bile naklonjene, u zadnjih 10 sekundi su se desili 2 greske sudija, od kojih je jedna gruba materijalna povreda pravila, a i druga nije daleko od toga, i to gle qrca bas u korist kluba kome su sudije i inace naklonjene, i sad treba da cutimo o tome? Pri cemu za obe greske postoje video dokazi, i obe greske se desavaju na metar, dva od sudija.

Jbg, sto je mnogo, mnogo je.

 

  • +1 5
Link to comment

 U stuštini, mi smo pobedili sinoć. To je danas jasno i igračima i publici i Barsinim igračima i upravi.

 

Kategorija moralnog pobednika nije uvek smešna i patetična, nekada ima smisla kao u ovom slučaju. 

 

Svaki Barsin igrač danas ZNA da nije uspeo da pobedi, bez obzira šta pisalo na semaforu, i obratno, svi naši igrači ZNAJU ko je pobednik.

 

Idemo dalje ❤️ 

  • +1 2
Link to comment

Mnogo je benefita iz sinocnje utakmice, bez obzira na poraz.

Pre svega, onako odigran mec bez, u sezoni najboljeg igraca, ukazuje na vec formiran sistem u kome svako zna svoje mesto, i spreman je da doprinese najvise sto moze. Mi smo sinoc dobre 3/4 meca deklasirali protivnika koji je u svim linijama popunjen igracima koji spadaju u najboljih 5 na svojoj poziciji, igrajuci sa jednim malo iznadprosecnim EL igracem, jednom mladom nadom i gomilom igraca koji ne bi imali mesta ni na klupi prvih 12 klubova EL. Zatim, ovo je vec druga utakmica sa izuzetno jakim protivnikom gde u dobrom delu utakmice Petrusev dominira, sto je vec za respekt. Lazarevic se vec definise kao nepremostiv bedem i za najbolje evropske cetvorke a Luka korak po korak postaje sasvim dobar centar u evropskim okvirima, posebno u napadackim setovima, a nije da nije prisutan i u odbrani i u skoku. I na kraju, ali ne i manje vazno, gospodska konferencija za stampu naseg trenera, koji ni jednog momenta nije dozvolio prozivku svojih igraca, stajuci u zastitu svakog od njih, na sta sam posebno ponosan.

Bude li Ivanović i iduce godine trener zvezde, ovo su ozbiljni temelji za jednu lepu pricu, koja mozda pocne i ove godine.

  • +1 5
Link to comment

Nekome teže padaju sudijske greške, nekome lakše. Činjenica je da bi pobedili da je ovaj slepac video ono što je morao da vidi, ali i da je Pefi pogodio bacanje, Bentil otvorenu trojku, da su Laza ili Filip napravili faul na vreme...

 

Jaki smo kao nikada do sad i nije vreme za međuciganske razmirice nego za uživanje i sabornost, pa da vidimo i taj F4 u 2023. Srećna nova godina, braćo cigani.

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, Micko8 said:

 

 

Petrusev je ove sezone mnogo agilniji,skocniji,cvrsci nego sto je ikada bio u karijeri.

 

Sve je ovo tačno, međutim stare navike je nemoguće iskoreniti preko noći, konkretno to se odnosi na nepravljenje faula na Mirotiću kada je trebalo. Bio je predaleko od njega, nepripremljen, dekoncentrisan. I to su stvari koje moraju da kliknu u glavi.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...