Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Drako said:

Ovo je cist bezobrazluk, sudija je bio na pola metra od Mirotica kad je ovaj primio loptu

 

 

 

Ima li screenshot dje su i sudija i Mirotic?

 

 

Prva procjena, Vildoza mjesec dana out. :(

Edited by MiddleClass
  • Tužno 1
Link to comment
23 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

 

Ima li screenshot dje su i sudija i Mirotic?

 

 

 

 

.

 

On je mahao liniju, predomislio se, ...jednostavno los EC sudija.

 

 

Screenshot_20221231_150208.jpg

  • +1 2
Link to comment

Kako god, ovo je teska materijalna povreda pravila, i ovo je sudija morao da vidi. Slaba je uteha sto je evroliga priznala, odose 2 boda, Vildoza povredjen, Kampaco pod kljucem...

Link to comment

Trebalo bi otvoriti temu na deponiji o sudijskim krađama. I pinovati.

 

Bar da je čovek neku značajnu prednost stekao zbog ovih 3mm. Puče dagger sa 9m, alal vera majstore. Idemo dalje. Ne treba ni ići daleko, pogledati kako nam je trener podneo sve te velike nepravde kao laf. 

 

Sećam se kad je Đorđević tresnuo onu trojku Hrvatima iz naskoka, svi poskakali, srča do kolena, a burazer govori kako su bili koraci.

 

Zvezda inače ima skroz korektno EL suđenje već godinama. 

  • +1 5
  • Haha 2
  • -1 2
Link to comment
43 minutes ago, kralj said:

Trebalo bi otvoriti temu na deponiji o sudijskim krađama. I pinovati.

 

Bar da je čovek neku značajnu prednost stekao zbog ovih 3mm. Puče dagger sa 9m, alal vera majstore. Idemo dalje. Ne treba ni ići daleko, pogledati kako nam je trener podneo sve te velike nepravde kao laf. 

 

Sećam se kad je Đorđević tresnuo onu trojku Hrvatima iz naskoka, svi poskakali, srča do kolena, a burazer govori kako su bili koraci.

 

Zvezda inače ima skroz korektno EL suđenje već godinama. 

 

.

 

Miroticu naravno svaka cast, ako je vec morala da uleti i bolje sto je od  njega...samo tesko da su tri mm jer bi morao da ima stopu sest-sedam mm. Za poslednjih osam sekundi dve sudijske greske i obe na nasu stetu, cak i ne tvrdim da su one namerne, moje misljenje je su deo prosto loseg sudjenja i autoriteta Barselone...

 

Mi smo ovo mogli da dobijemo samo da smo imali malo vise snage , malo duzu klupu...kad vec nismo, odlucivale su nijanse, Miroticevo majstorstvo i sudijske greske, ne vidim problem nazvati stvari svojim imenom..

 

.

 

 

  • +1 1
Link to comment
 
.
 
Miroticu naravno svaka cast, ako je vec morala da uleti i bolje sto je od  njega...samo tesko da su tri mm jer bi morao da ima stopu sest-sedam mm. Za poslednjih osam sekundi dve sudijske greske i obe na nasu stetu, cak i ne tvrdim da su one namerne, moje misljenje je su deo prosto loseg sudjenja i autoriteta Barselone...
 
Mi smo ovo mogli da dobijemo samo da smo imali malo vise snage , malo duzu klupu...kad vec nismo, odlucivale su nijanse, Miroticevo majstorstvo i sudijske greske, ne vidim problem nazvati stvari svojim imenom..
 
.
 
 
Ma problem je što smo gledali spektakularnu utakmicu, a forum pršti isključivo od kepšna i paint intervencija. Ta trojka je bila totalno u duhu igre,sa sve mikroskopskim autom, a ovolika ekspertiza posle ovakvog klasika ostavlja vrlo gorak utisak da ljudi ovde više vole da pobedi Zvezda od košarke kao takve. Opsesija prelaznim rokovima, tomovi oko toga zašto Kampaco ne igra i još milijardu sličnih primera tome idu u prilog.

Da sve bude gore, to postaje i opšti trend, koji se već uveliko odražava i na pravila. Ja racimo baš imam problem da ne batalim sa gledanjem kad sudije većaju dal je ostalo 1.23 il 1.32 sekunde. Ljudi koji o tome odlučuju (i inače stavljaju u prvi plan) uopšte ne kapiraju koliko se time ubija momentum utakmice.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 2
Link to comment

[mention=1924]kralj[/mention]
Dobro, u duhu igre je zeleti pobedu.
Previd sudije je direktno odlucio pobednika. Tj skinuo pobedu iz ruku poprilicnog autsajdera u ovom slucaju.
Razumem ja stav o kome pricas, samo nije u redu terati na deponiju sve od reda, jer sta kao, gledali smo spektakl tekmu, to sto smo izgubili i nije neki problem. Uzivajte u igri. Ne ide to bas tako. Nekome jeste problem, sta ces.
Meni konkretno jeste nepravda, i sport bi mozda trebao da bude zasticeniji od ovakvih gluposti koje su totalni kontrast sportskom duhu.
A da ne pricam sto od sledece utakmice kuci krece tiranija sa tribina o Uef…Euroleague mafiji. Ajd da je samo do poraza, nego ce biti mucno slusati i gledati to orgijanje

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...