Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Čekaj uvek gledaju zadnji šut i ovo nisu gledali uopšte,zadnji šut na utakmici .
Po njihovim "pravilima" da su gledali ovaj šut i utvrđivali da li je šutnuo na vreme i videli aut verovatno bi opet iskulirali ,zato što su gledali samo vreme ,aut je nebitan.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Baš je sranje što se desio ovaj aut Mirotića, ne toliko zbog poraza koliko zbog toga što će sad mesecima da se drvi o tom autu. Slava Drobnjakovog auta ima da potamni zbog ovoga.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Neće se mesecima drviti o ovome . Seticemo se samo tamo krajem El ako nam zafali baš ta jedna pobeda ,kao što ti uvek zafali ta jedna ...

A već kad pobedimo Valensiju biće nam lakše i ponisticemo ovaj poraz.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





  • +1 1
Link to comment
Just now, elementary said:

Neće se mesecima drviti o ovome . Seticemo se samo tamo krajem El ako nam zafali baš ta jedna pobeda ,kao što ti uvek zafali ta jedna ...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

Ako ne prođemo u top 8 to je zato jer se gazda sprdao sa selekcijom i trenerom pa smo u sezonu ušli sa 1-6 a ne zbog auta.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, MocaVukotic said:

Pamtice se tekma kao sto grobari pamte cilandar tekmu protiv barse. Takodje odigrana bez najboljeg igraca, pa me to podsetilo na onaj izraz blessing in disguise. Mozda bi zvezda sa vildozom glatko izgubila, al hoce ekipa tako da se skupi kad nema prve violine, pa iskoce neki drugi kao petrusev sinoc, delovao je kao lari bird prema skolskom timu, ko dinosaurus medju kokoskama. Takodje, mozda bi barsa glatko izgubila produzetak da nije ona volina iskljucena sa klupe. Njima je to bio blessing in disguise. 

To je famozni Juingov efekat, da ekipa ume da se digne mentalno i zaigra na gornjoj granici svojih limita bez kljucnog igraca. 

Link to comment
1 minute ago, renne said:

Zvezda traži pobedu, ili ponovljenu utakmicu

Zvanično

To se naravno nikad neće desiti. Ali može da bude pritisak da se ubrza registracija.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

Tuncerijev aut zauvek. Posle onoga mi nista ne pada tesko.

bukvalno sam od tada umro iznutra i više me ne pogađaju takve situacije onoliko kao tada

 

prva je bila isto te godine kada je Teo airballovao i Childres uhvatio loptu i ostalo je istorija

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Ako ne prođemo u top 8 to je zato jer se gazda sprdao sa selekcijom i trenerom pa smo u sezonu ušli sa 1-6 a ne zbog auta.

Od tih 6 poraza jedini za koji bi mogli da kazemo da je neplaniran je onaj od Radonje.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...