Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ova krađa nije prošla nezapaženo, ako Nebojša ikada treba da izlazi sa saopštenjima to je sada, da bi se izvršio pritisak u vezi registracije Kampaca.

Materijala ima dovoljno, naravno pod uslovom da dr mr ne laže o tome da smo ispunili sve zahtevane uslove.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 4
Link to comment

Posle, jedva, prespavane noci, ja sam i dalje fasciniran... Nama vecinu utakmice igru organizuje bek suter, i sve nase akcije izgledaju smislenije i organizovanije od akcija jedne barselone, cija se igra svela na sut za 3. Od polovine druge cetvrtine, Filip i Mitar su isterali barselonu iz naseg reketa, a u njihovom su napravili maltene masakr, i to protiv tima koji vazi za najbolji defanzivni tim EL, za sta veliku zaslugu nosi Nedovic, jer se bukvalno setao kroz njihov reket i tako pravio prostor nasim centrima. Takodje, veliki naklon Lazarevicu, posle Vezenkova, u dzep je strpao i velikog Mirotića, svaki njegov pokusaj igre ledjima protiv Lazarevića je bio brutalno zaustavljen. Sve sto je dao, dao je kad ga Lazarević nije cuvao.

Na zalost, odbrana linije za 3 poena je i dalje rak rana ovog tima, i bez obzira na neke user suteve, previse otvorenih trojki smo dozvolili, a to se protiv barselone jednostavno ne sme, previse su dobri to igraci.

I na kraju, jbg Dobriću, u onakvom momentu, promasiti onakav zicer je zaista previse. Meni je to trenutak kad smo izgubili utakmicu i teska srca moram da kazem da se nadam da cemo ga u buducnosti gledati sto manje. Koliko god ga voleo, pre svega kao borbenog igraca, pa onda i kao naseg igraca, ovo je stvarno previse.

Idemo dalje, ako zadrzimo ovaj duh i zajednistvo, sa Kampacom i jos jednim centrom ili krilnim centrom, rsum mozemo da napravimo.

P.S. Otkad Nedović ovako loše sutira za 3 poena? Kad god sam ga gledao bio je bar na 35%, ovo sad vise slucajno da trojku.

P.P.S. Zna li se sta je sa Vildozom?

  • +1 4
Link to comment

Sve što bih rekao o sinoćnoj utakmici bi stalo u par rečenica, jer sam  jako  ponosan na on šta rade igrači i trener. Ono što sam hteo da vidim to je ta borba a sinoć je nje bilo na pretek. Ne bih ulazio u detalje niti kritikovao igrače i trenera zašto jeste ili nije pravljen faul, zašto sudja jeste ili nije svirao. Pokazali smo karakter, pokazali čvrstinu, pokazali smo da možemo a ja verujem da ćemo mi biti "loši momci" evrolige.

  • +1 2
Link to comment

Bilo je rupa koliko hoćeš, čak i kod najboljih. Neke sekvence Nedovića, Dobrića, Petruševa su bile totalni WTF.

 

Meni deluje da igre Babe Mitrovića prolaze ispod radara, a momak igra bolje nego u najboljim danima. Čak i to što ne šutira (a igra mu vapi za rejndžom), nekako mi je zrela odluka za doneti, u smislu da je priznao i sebi i svima da je to borba kojoj očigledno nije dorastao.

 

Baš greota za juče. Baš je bila utakmica kao da Hekman i De Niro predvode grupu autsajdera, samo je izostao hepiend. Dobro, verovatno je trebalo i Vildoza da se vrati u 4. četvrtini i da ga jebe gužva u saobraćaju.

  • +1 3
Link to comment

Super, to ce da nam znaci u pm, isto kao sto sudije nisu videle da su 2 igraca barselone usla u reket i pre nego sto je Markovic sutnuo drugo bacanje. 

Mogli su i da odmah sviraju kraj na 34-19 za barselonu, da se bar ne mucimo.

(Vracao snimak, i kad sam video, zeludac me zaboleo, sve se nadam da nisam dobro video, nemam snage da ponovo vracam, pa ako hoce nek neko pogleda)

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...