Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Bio sam u kafani nekoj i gledao zadnju četvrtinu ,jedva preživeo ,totalno me ubilo . Vildoza se povredio teže ? Stvarno šteta ,da je odigrao bar on dobili bi . Opasni smo ,šteta za ovakav poraz .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
29 minutes ago, Heaviside said:

Ma samo da nas pogledaju boginja sportskih povreda i finansijski panel Evrolige i idemo u plejof lagano. 

 

Jbg, vec ima 7 ekipa koje su manje-vise sigurne: Real, Barsa, Baskonija, Oli, Fener, Efes i Monako. Tesko mi je da zamislim da tu neko izvisi, kad se pogledaju rosteri i dosadasnje partije.

 

Alba, Bajern, Pao i Asvel polako ispadaju iz trke, a ocekujem da im se vremenom pridruze Valensija i Virtus.

 

Mislim da cemo se sa komsijama, Makabijem, Zalgirisom i Armanijem do samog kraja boriti za to jedno preostalo mesto. Bice zanimljivo.

Link to comment

Nisam se nešto posebno smorio, iz prostog razloga što smo jaki ko zemlja. Od kada je Ivanović došao odgovorno tvrdim da niko na ovom svetu, pa ni on ni bilo ko od igrača nije očekivao da ćemo ovako da kliknemo. Ovo je fajterska ekipa, i biće dosta prilike do kraja sezone za radost, a čak i da gubimo, ova ekipa igra tako da i kada gubi, malo šta se da zameriti pa čak i včrs, što realno nije smelo da se pukne. Ali setimo se početka niza pobeda, sve jednu gustu završnicu smo dobili. Treba biti realan.

 

Još kad ulete Kampaco i Vildoza, biće mrak. 

  • +1 4
Link to comment

Sve dok smo u potpunom egalu sa najjacim ekipama, a jesmo (videsmo kako prodje panatenaikos protiv olimpijakosa) i igramo odgovornu ali i dopadljivu kosarku, meni je rezultat u drugom planu.

Mi smo zadnje dve utakmice igrali napadacki prelepu kosarku, sa masom izgradjenih akcija, velikim broj kretnji bez lopte, ali i sa neverovatno lucidnim resenjima pojedinaca.

Ljutili se pojedinci ili ne, meni je posle godina hrkljusa i ko da kos celava mu keva napada, ova nasa igra melem za ranjene oci.

Pa dokle doguramo...a obzirom da do sada i nismo daleko doguravali :laugh:, ovo je bar blagougodno za gledanje.

  • +1 4
Link to comment

Sledeću protiv Valensije bi bilo dobro dobiti da ostanemo u blizini. Razlika u pobedama od prvog do osmog nije neka u ovom momentu... Pored kvaliteta rostera postoji jos forma, povrede, malo sportske sreće... 

Link to comment
43 minutes ago, Drako said:

Sve dok smo u potpunom egalu sa najjacim ekipama, a jesmo (videsmo kako prodje panatenaikos protiv olimpijakosa) i igramo odgovornu ali i dopadljivu kosarku, meni je rezultat u drugom planu.

Mi smo zadnje dve utakmice igrali napadacki prelepu kosarku, sa masom izgradjenih akcija, velikim broj kretnji bez lopte, ali i sa neverovatno lucidnim resenjima pojedinaca.

Ljutili se pojedinci ili ne, meni je posle godina hrkljusa i ko da kos celava mu keva napada, ova nasa igra melem za ranjene oci.

Pa dokle doguramo...a obzirom da do sada i nismo daleko doguravali :laugh:, ovo je bar blagougodno za gledanje.

 

 

13103422_1118637748186603_1173164823322059216_n.jpg

Link to comment
6 hours ago, Ros said:

 

to se nasim timovima ne daje kad se resava. jos tamo od turske 

 

Treba proveriti sa EL, možda mi igramo po drugačijim pravilima.

 

tkzBLhY.jpg

 

7mdwNhR.jpg

  • +1 2
Link to comment
 

Mirotic je skroz kul lik, al novinar koji ne odustaje…
Sta oces da ti kaze? Da se izvini, pise sudijama? Rekao covek iz prve sta misli, jos se posrao po sudijama kroz zajebanciju, a ovaj zapinje i dalje. Neprijatno
  • +1 8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...