Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Mnogo mi je krivo jer smo igrali tecnije i smislenije od njih i to bez Vildoze, danas ih je sluzio samo ludacki sut za tri ( a zaista smo bili kriticni sa ovim ciglarenjem za tri, epski momenat je ona userska trojka Mitrovica :D ). Ne znam kako ovaj imbecil nije video Miroticevo gazenje linije u poslednjem napadu. 

Link to comment

Ali, dobric i omaj zicer, tacno sam znao da cemo izgubiti...

Drugo, ovo je stvarno bilo bas tendenciozno navlacenje za barselonu, u zadnjoj cetvrtini Nedovica su bukvalno non stop saplitali, jedno pola nista nije svirano.

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, Drako said:

Ali, dobric i omaj zicer, tacno sam znao da cemo izgubiti...

Drugo, ovo je stvarno bilo bas tendenciozno navlacenje za barselonu, u zadnjoj cetvrtini Nedovica su bukvalno non stop saplitali, jedno pola nista nije svirano.

pa odmah u prvoj dva čista faula mirotiću nisu suđena

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, Joe D said:

mirotic pokazao postovanje stefu na kraju

 

cudo bi bilo da smo dobili evroligasku utakmicu sa 3/21 za tri

 

26 minutes ago, Ros said:

Image

Ma nek se jebu obojica, sve veliki cigani zvezdasi, a nema ko nas nije natrpao, ukljucujuci trojke za pobedu

  • Haha 2
  • -1 3
Link to comment

Kad smo ostali bez Vildoze to je bila ona ekipa sa pocetka sezone i onih silnih poraza, minus Martin. Da pustis nekome snimak igre tad i veceras, ne bi verovao da su to ti ljudi. 

  • +1 3
Link to comment

Ja sam bukvalno, koliko god bio bas, bas tuzan, jedno duplo ponosniji na ekipu. Ovakvu rapsodiju u napadu, od prilicno tehnicki ogranicenih igraca, stvarno nisam ocekivao. Na 100 nacina smo razmontiravali barsinu odbranu, a Nedoviceva racionalnost (ako izuzmemo onu nerezonsku trojku u pp) me sve vise odusevljava. Mi prakticno zadnje 2 utakmice igramo i bez Bentila, jer ovo danas sto je igrao kao i da nije igrao. Pored eksplozije Petruseva, pojedina Mitroviceva resenja, kako kroz asistencije, tako i kroz koseve ponekad lice na magiju.

 

  • +1 7
Link to comment
3 minutes ago, Drako said:

Ja sam bukvalno, koliko god bio bas, bas tuzan, jedno duplo ponosniji na ekipu. Ovakvu rapsodiju u napadu, od prilicno tehnicki ogranicenih igraca, stvarno nisam ocekivao. Na 100 nacina smo razmontiravali barsinu odbranu, a Nedoviceva racionalnost (ako izuzmemo onu nerezonsku trojku u pp) me sve vise odusevljava. Mi prakticno zadnje 2 utakmice igramo i bez Bentila, jer ovo danas sto je igrao kao i da nije igrao. Pored eksplozije Petruseva, pojedina Mitroviceva resenja, kako kroz asistencije, tako i kroz koseve ponekad lice na magiju.

 

baš tako

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...