Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Pitanje trenutka je kad ce Coki biti optuzen za rasizam. Trece pojacanje na poziciji stranca je je ponovo belac, a Adams dobio otkaz i Holand na pola puta do iste sudbine. :lolol:

Edited by Defunctus
  • Haha 3
Link to comment
43 minutes ago, MiddleClass said:

Jbt, Polonara igra na poziciji 4 i 5. A kad ce zamjena za Holanda? :fantom:

 

Cenim da je dobar za atmosferu u ekipi i da ga neće dirati.

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

dobro igramo, daj da promenimo nesto

Pa povredio se Martin i biće opet 100% spreman za jedno 3 meseca. U borbi smo za top8 i ako imaju para treba da dovedu zamenu. Uostalom,valjda trener zna da li mu neko treba, za sada deluje da zna šta radi.

 

I ja sam više očekivao igrača dobrog u skoku, mada Petrušev sa ovakvom zaštitom obruča verovatno da ima više smisla na petici plus ima i šut pa napadački bili dosta zajebani sa našim bekovima i praznim reketom. 

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, Heaviside said:

Pa povredio se Martin i biće opet 100% spreman za jedno 3 meseca. U borbi smo za top8 i ako imaju para treba da dovedu zamenu. Uostalom,valjda trener zna da li mu neko treba, za sada deluje da zna šta radi.

 

I ja sam više očekivao igrača dobrog u skoku, mada Petrušev sa ovakvom zaštitom obruča verovatno da ima više smisla na petici plus ima i šut pa napadački bili dosta zajebani sa našim bekovima i praznim reketom. 

 

Martin je to isto koleno operisao dva puta, prvi put mu je oporavak isao bas lose, pa se na svoju odgovornost (klub nije hteo) operisao jos jednom, pa dosao kod nas.

 

Tako da se nebi kladio ni za ta tri meseca, a kamoli na 100%, jer realno da posle operacija to jos nikada nije bio. Poce da igra bolje, a sam Dusko je na to odgovorio da moze mnogo bolje, e sad, moze li stvarno....

Link to comment

Petrusev svoju najbolju kosarku u zivotu igra upravo nakon sto je pomeren na 4, verovatno jer mu jos uvek u vecini slucajeva vise odgovara defanzivno da tu bude. On ima dovoljno brze noge da isprati igrace, ali mu je zagradjivanje i odbrana na low postu jos uvek problem. Naravno, nije mu jednostavno ni protiv vezenkova ovog sveta, ali nije da ce se cesto sretati sa takvima, a i za to valjda imamo lazarevica u rosteru. Ovime dovodis do pomeranja obojice, a ne resavas onaj problem koji zapravo imas. 

 

Meni je ovo pre slucaj da se pojavilo dostupno veliko ime, pa sto da ga ne uzmemo. 

Link to comment

I ja bih više voleo peticu, više nagađam kako bi to izgledalo sa Polonarom i mislim da je to značajno bolje nego da ne dovode nikoga. Možda ni ne mogu da nađu vrhunsku peticu dokazanu u Evroligi. Polonara je sigurica, dokazan igrač koji je pod Ivamovićem doživeo punu afirmaciju.

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

I ja bih više voleo peticu, više nagađam kako bi to izgledalo sa Polonarom i mislim da je to značajno bolje nego da ne dovode nikoga.

ne bih se slozio. uostalom, tesko da je izbor polonara ili niko. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...