Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ova epizoda sa Kampacom tačno ukazuje koliko je ova Zvezda Vučićev projekat. Budži se i ulažu velike pare, a u osnovi trulo i bušno. 1 tipično naprednjačko potemkinovo selo.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Razmišljam šta će tek biti kada Limarove umotvorine stignu na EL naplatu, cenim da je Čovara malji deca u poređenju sa time. Ima oba kluba da šutnu iz takmičenja zauvek.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Razmišljam šta će tek biti kada Limarove umotvorine stignu na EL naplatu, cenim da je Čovara malji deca u poređenju sa time. Ima oba kluba da šutnu iz takmičenja zauvek.

razmisljas?

LoL

Link to comment

Da ga nismo ovoliko platili... pa da ga sada uvaljamo nekom kolegi milijunašu...ali da ga je neko hteo po toj ceni ne bi se mi mnogo pitali. Komšiluku bi lego al njih sirotane nema pas za šta dujede.

Sad smo kao moj komšija Gagi gastos koji svakog leta dodje doma u nekom drugom namudjenom autu i svaki jebeni put ode u Paraliju na letovanje.



  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

E, nesposoban i za uhljeb, pa gorčina izbija iz tebe.

ogorcen sam na skolstvo sto takvi   zavrsavaju osnovnu ili vecernju skolu u roku.

peka leka te pozdravio

Edited by bradilko
Link to comment

Gazda mora da ide. Ne doprinosi ništa više sa FMP-om, a pravi neoprostive greške za nekog ko je u košarci eonima. Propustio je priliku nekoliko puta da napravi taj iskorak, po svemu sudeći to će se desiti i ove godine zbog njegovih idiotskih, ponavljajućih grešaka. To je za svaku, pa i državnu firmu neoprostivo.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Musky said:

Da ga nismo ovoliko platili... pa da ga sada uvaljamo nekom kolegi milijunašu...ali da ga je neko hteo po toj ceni ne bi se mi mnogo pitali. Komšiluku bi lego al njih sirotane nema pas za šta dujede.

Sad smo kao moj komšija Gagi gastos koji svakog leta dodje doma u nekom drugom namudjenom autu i svaki jebeni put ode u Paraliju na letovanje.


 

Ovo stvarno ima kod gastosa, rentaju kola na metar dana da bi se pokazali u otadžbini i u Paraliji, nastavite sad slobodno :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...