Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Btw, ono što je izbacio draganče je samo amandman iz 2019, a ffp Evrolige postoji od 2017. Koga zanima može da nađe uporednu analizu ffp-a Evrolige i UEFA iz 2017. godine. Ima tu svega i ovako manje-više rendom nagađati nema previše smisla. Recimo, postoji ograničenje deficita izraženo u procentima budžeta iz prethodnih sezona, ograničenja koliko stakeholder sme da upumpa para, naravno i deo o dugovanjima igračima i trenerima i solventnosti uopšte, pa deo o transparentnosti i tako dalje... Gomilu stvari smo mogli da prekršimo.

Edited by Heaviside
Link to comment
pominje se povodom cega? ja koliko sam mogao da vidim, mi nismo obavestini o bilo cemu konkretno na temu ovoga.
Ovo je kačio onaj KKCZ insajder nalog, koji vodi neko iz kluba. Na osnovu toga se nagađa koja agencija je u pitanju.da26cbbe340f64646fb094566008fc19.jpg
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

pominje se povodom cega? ja koliko sam mogao da vidim, mi nismo obavestini o bilo cemu konkretno na temu ovoga.

Ma, insajder ili tako neko je napisao tipično čovićevo proseravanje da je jedna menadžerska agencija sa tri slova u imenu poslala falsifikovane papire vezano za jedan slučaj i da će javnost biti obaveštena o detaljima ako to bude potrebno :lolol: znači, pitanje je da li se to uopšte i desilo, a tek je nejasno da li ima veze sa zabranom transfera, a o tome o kome se radi je potpuno iluzorno pričati.

 

Klasično generisanje šuma uz standardni rizik da osoba koju rulja poveže sa gazdinim insinuacijama doživi neku neprijatnost jer nas jebe iz zavisti pa ne možemo da gledamo Kampaca bre! Još pička grobarska, idealno.

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

nisam video to, a i nisam mislio da se covicev glasnik racuna kao validan izvor informacija

 

Ovo za Dragutinovića/BDA sam naišao pre ovog proseravanja gore, ovaj je izokolišio verovatno da ne bi popio neku tužbu.

Magare je u blatu, to sada svi koriste da naplate dugovanja.

Link to comment
nisam video to, a i nisam mislio da se covicev glasnik racuna kao validan izvor informacija
Ma naravno da nije validan, u pitanju je ista vrsta preseravanja kao i ova kzš, pokušavamo da između redova provalimo šta zapravo muljaju jer je jasno da žestoko muljaju.
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

nisam video to, a i nisam mislio da se covicev glasnik racuna kao validan izvor informacija

Navodno je Dragutinović poslao falsifikovane papire da, navodno, dugujemo neke novce i to sve po nalogu Ostoje predsednika.

  • Haha 5
Link to comment
2 hours ago, Hroničar said:

Navodno je Dragutinović poslao falsifikovane papire da, navodno, dugujemo neke novce i to sve po nalogu Ostoje predsednika.

 

Dosta šekspirijanski.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...