Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

nema kod nas sportskih novinara, ali treba reci i da ovo pokazuje koliko je evroliga neozbiljna organizacija. kako mozes da kaznis ucesnika takmicenja, a da ne stavis razlog kazne na uvid javnosti? 

  • +1 6
Link to comment

Evroliga sprovodi dve detaljne redovne kontrole godisnje. Tu ne sme da bude kasnejnja sa platama i dugovanja. Naravno, mogu da naprave i vanrednu a to se verovatno i desilo kad nas je Adams tuzio. Od tog momenta su svi knjigovdstveni dugovi ili isplaceni ili reprogramirani i to se poslalo u EL. Najverovatniji problem je nesto sto je moglo da se procita na stranama iza (neko je citirao insajdera), a to je da je neki menadzer poslao neku dodatnu dokumentaciju o nekom dugu za koji nije imao ciste papire pa nije mogao da naplati, a ovo je dobra prilika jer ovde te "istresu iz gaca". Ako potraje ova suspenzija ("nesporazum" sa EL) nemam sumnju da cemo saznati koij menadzer i za koji spor se nakacio. Mada moze i ovako da se nagadja :)

Edited by adasevic
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

nema kod nas sportskih novinara, ali treba reci i da ovo pokazuje koliko je evroliga neozbiljna organizacija. kako mozes da kaznis ucesnika takmicenja, a da ne stavis razlog kazne na uvid javnosti? 

Ovo je meni i najveća misterija, ok, zajebali smo, u redu, kažnjavaj, ali mora se navesti jebeni razlog

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, simple red white said:

Sa druge strane nervira me i što N.Č. nastupa dramatično a bez argumenata i tako dosipa ulje na vatru.

Doista vrlo čudno i jako nekarakteristično ponašanje za njega.

  • Haha 1
Link to comment

Mene za EL realno zabole. Izbacili su neko generičko saopštenje u kome su naveli nedostatak dokumentacije i dugovanja kao razlog zabrane i teraj. Klubu su svakako detalji poznati, interesovanje navijača za slučaj je zbog dolaska Kampaca ogromno i ja kao navijač sam od kluba očekivao da nas obaveste o detaljima. O novinarima koju si imali priliku da propitaju predsednika kluba o detaljima zabrane da ne pričamo.

Link to comment
2 hours ago, adasevic said:

Evroliga sprovodi dve detaljne redovne kontrole godisnje. Tu ne sme da bude kasnejnja sa platama i dugovanja. Naravno, mogu da naprave i vanrednu a to se verovatno i desilo kad nas je Adams tuzio. Od tog momenta su svi knjigovdstveni dugovi ili isplaceni ili reprogramirani i to se poslalo u EL. Najverovatniji problem je nesto sto je moglo da se procita na stranama iza (neko je citirao insajdera), a to je da je neki menadzer poslao neku dodatnu dokumentaciju o nekom dugu za koji nije imao ciste papire pa nije mogao da naplati, a ovo je dobra prilika jer ovde te "istresu iz gaca". Ako potraje ova suspenzija ("nesporazum" sa EL) nemam sumnju da cemo saznati koij menadzer i za koji spor se nakacio. Mada moze i ovako da se nagadja :)

 

Pa zna se, Dragutinović.

 

Sad treba listati pa videti koji su njegovi igrači bili kod nas...

  • +1 1
Link to comment

Kako god, ako je jedini problem kinta, ne bi bilo čudno da razvlačimo da nemamo Kampaca koji čeka registraciju. Ako su problem neki stari dugovi, moralo bi zaista da bude u pitanju brdo keša da to bude kočnica, jer para trenutno očigledno ima i to znatno više nego inače.

Meni se i dalje čini da je pre u pitanju nešto dublje od toga (tipa nejasni izvori prihoda), čim toliko vrdamo da kažemo gde škripi. Ako ćemo biti kreativni, možda je nešto tipa platimo ti x+y, x ide legalnim tokovima i umanjuje se za porez, a za y je dogovor da ide ispod žita da ne moraš da platiš porez. Taj y se ne prijavi iako postoji kao neka klauzula koju je moguće široko tumačiti, i jedna i druga strana se prave da y ne postoji jer se nisu stekli uslovi. Onda tom nekom dopizdi da čeka da ga se setimo i zatraži da i taj deo dobije legalnim putem, makar i minus porez. Klauzulu ima tako da je čist, a mi moramo da petljamo da se ne bi saznalo i da objašnjavamo EL zašto smo zaboravili da prijavimo taj dug. Možda je SF i nemam pojma da li je uopšte moguće, ali pre bih razmišljao u tom smeru nego linijom da je u pitanju običan dug prema nekom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...