Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Drako said:

Mislim da cemo u naredne 3 domace utakmice videti koliki je zapravo pravi domet ovog tima. Odmericemo snage sa prakticno najboljima uz prednost domaceg terena i ako tu uzmemo 2 od 3 onda imamo cemu da se nadamo.

tako je

napokon neko ko prati  sa razumevanjem

borac, barsa i real najbolje sto evropska kosarka ima da ponudi

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Vickasto, zaista...

Aj sad jos jednu turu o Covicu i registraciji Kampaca, jbg, tim igra fantasticno, malko su tresnuli olimpijakos u gostima, tu nema nista zanimljivo da se prikenjava, pa da se vratimo standardnoj tematici za vecito nezadovoljne...

Edited by Drako
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

tako je

napokon neko ko prati  sa razumevanjem

borac, barsa i real najbolje sto evropska kosarka ima da ponudi


Dosadan si više sa Borcem. Imaš temu o tom klubu posebno, ne moraš ovde da se reklamiraš gde mu nije mesto.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
7 hours ago, Heaviside said:

Dogovoriće se Ćoki i Brojiliga, ljudi su. Stay calm. 

Nikako da nas povežu sa nekom bombom na pet, mršava situacija na tržištu izgleda :(

Krilo nam ne treba, nek ostane i malo romantike u vidu Lazića, Dobrića i Lazarevića.

"Po našim informacijama, kkcz je u pregovorima sa jednim centrom iz Jute, kao i jednim igračem koji je već ranije bio u pregovorima sa nama ali i jednim ultratalentom iz EK. Naravno, videćemo da li će doći do dogovra sa nekim od njih. Sve je otvoreno. #kkcz"

 

 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ja bih da mi damo ovoj sirotinji iz Baskonije ta dva miliona ako ih već nije sramota da se ciganišu za tako sitne pare, nek idu u kurac sa tom sićom. Naš gazda da pozove njihovog gazdu, a onda mu baci na pod te pare, a ovaj neka skuplja.

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...