Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

5 hours ago, Wilde said:
6 hours ago, dragance said:
Meni smrdi da je tu neka frka oko Nedovića i Španaca. 

Pre će biti Vildoza i Baskonija, tu je bilo nekog natezanja kad je potpisivao.

Vildoza, u pravu si. Na to natezanje sam mislio.

Edited by dragance
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Odakle vijest da necemo registrovati Kampaca za Farsu?

Pa neće sigurno

Kad niko osim bodiroge ne zna šta smo grešni.

A ne zna ni on, da zna, objavio bi javno

  • Haha 1
Link to comment

Ma ostali su dugovi iz ko zna koje godine, pa je napravljen UPPR sa EL u vezi dinamike vraćanja istih pa (viđu kurca) isti nije ispoštovan, pa su nas (pa ljudi moji da li je moguće) kaznili zbog toga.

 

E sad to nije klasičan BAT, platiš danas, sutra ti skinu suspenziju, već je procedura koja traje neko vreme (naravno pod uslovom da si stvarno sve rešio u međuvremenu). No, s obzirom na našu prošlost, ko zna šta je rešeno, šta nije, ko kome šta duguje, ko je ostao zakinut, ko neće da prosledi 1 papir i slično. Televisa presenta.

Link to comment

Mislim da cemo u naredne 3 domace utakmice videti koliki je zapravo pravi domet ovog tima. Odmericemo snage sa prakticno najboljima uz prednost domaceg terena i ako tu uzmemo 2 od 3 onda imamo cemu da se nadamo.

Link to comment

Dogovoriće se Ćoki i Brojiliga, ljudi su. Stay calm. 

Nikako da nas povežu sa nekom bombom na pet, mršava situacija na tržištu izgleda :(

Krilo nam ne treba, nek ostane i malo romantike u vidu Lazića, Dobrića i Lazarevića.

Link to comment

Koji vam je vise sa tim registrovanjem, naganjanjem sa Covicem (njega verovatno zabole) i prebrojavanjem pojacanja.

Sto se mene tice, i to iskljucivo zbog povrede Martina, da se dovede jos centar i teraj sa ovime sto imas. 

Meni su Lazić, Lazarević i Dobrić u Ivanovićevom sistemu sasvim ok za trojke, posebno sto ce nam napad vecinski nositi bekovska linija, a povratkom nejakog Nikole, tu ce tek svasta moci da se kombinuje.

Ono sto je meni bitno je da mi igramo ratnicku kosarku ali sa odredjenom dozom slobode "umetnickije" nastrojenim igracima sto mom oku a i srcu godi. I dok je tako, ja sam prezadovoljan. A da razbijam glavu sa covicevim brljotinama u zemlji koja je cela naopako nasadjena, niti imam volje, niti imam zelje, a iskreno i ne interesuje me. Meni KK CZ i njena evropska kampanja sluzi da rasteretim sebe svakodnevnih zivotnih problema i to ide, zadnjih 7-8 meceva odlicno, bez obzira na rezultat, jer sam zadovoljan pristupom igri, zalaganjem i onime sto vidim na tetenu.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...