Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Just now, Joe D said:

cuj navodni faul, odvalio ga lazic. bio je i faul petruseva na jednom skoku pred kraj koji bi im dao dva bacanja. no, naravno da smo pokradeni, kako drugacije.


lazic je već ispao pre tog šuta. mitrović je bio na njemu

Link to comment
1 minute ago, Ros said:


lazic je već ispao pre tog šuta. mitrović je bio na njemu

nope

 

sut o kome ti pricas je uputio slukas

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Joe D said:

petrusev do sad u karijeri nije vidjen da igra bilo kakvu odbranu, napadacki talenat nije bio sporan ni u jednom trenutku. izmedju toga i da kompletno zakljucava olimpijakos skoro celo drugo poluvreme za par meseci je takav skok, da ne verujem nikome ko kaze da je u to verovao. ok, vidi se jos da ume da luta izmedju pozicija u zavisnosti od matchup-a, ali ja ne znam za ovakav defanzivni napredak u dva meseca.

Ali bukvalno je zakljucao kompletan tim, i jednom momentu su se plasili da udju u reket. To me je podsetilo na polufinale svetskog prvenstva u Grckoj, 98.godine kada smo dobili Grke, a Rebraca imao jedno 7, 8 rampi na toj utakmici, ljudi na kraju nisu smeli da udju u reket.

Fantasticna igra i pobeda Zvezde, priviliegija je gledati Vildozu, bez sumnje najbolji stranac koji je igrao u Zvezdi. .

  • +1 5
Link to comment

Niko ne pominje tihog heroja Lazarevića.

 

Naš ključni igrač nakon Vildoze i Petruševa večeras. Ne samo što je pohapsio koga god je trebao već je uvek tu na ofanzivnom skoku, npr, fenomenalno se pozicionira, bez faula a jak je kao bik.

 

I kada se iskompletiramo, on je zadnji koji treba da bude van 12.

  • +1 5
Link to comment
46 minutes ago, Joe D said:

petrusev do sad u karijeri nije vidjen da igra bilo kakvu odbranu, napadacki talenat nije bio sporan ni u jednom trenutku. izmedju toga i da kompletno zakljucava olimpijakos skoro celo drugo poluvreme za par meseci je takav skok, da ne verujem nikome ko kaze da je u to verovao. ok, vidi se jos da ume da luta izmedju pozicija u zavisnosti od matchup-a, ali ja ne znam za ovakav defanzivni napredak u dva meseca.

Nije u tome problem, vec nasa navika da momke od 22 godine proglasavamo propalim nikad igracima. A ko god da iole nesto zna o kosarci i da je ikad gledao istog na terenu vidi kakav je potencijal. Sticajem okolnosti nije igrao u Efesu, prevelik zalogaj za njega u tom momentu, te je bio bas zapusten i indisponiran. Sada je pod odlicnim trenerom i nebo je granica ( u Megi se gotovo uvek igrala neobavezna kosarka, te se nije ni moglo ocekivati da tu usavrsi defanzivne nedostatke ). Poenta mog upisa je u tome da se mladi igraci moraju malo i istrpeti, slazem se da je napredak neverovatan za kratko vreme, ali mi je jos smesnije da je bilo ljudi koji su verovali da isti posle ove sezone nece biti znacajno bolji u odnosu na dolazak ( ruku na srce, pod onim naturscikom , tesko da bi bilo prevelikog napretka, mada bi bar minutaza uradila svoje ) .

  • Hvala 1
Link to comment

Ruku na srce faul Lazica nad Larenzakisu je bio cist ko suza, vidi se na snimku lepo. Kao i guranje Petruseva pa i taj Mitrovica opet nad Larazakisu po ruci. S druge strane Blek iz auta plus izmisljen faul Petrusevu plus na kraju Papanikolau sa dve ruke vuce sa ledja Vildozu i nema posle celendza namernog faula... generalno su sudije dosta gresile na obe strane, al kad se lomilo tih par odluka je bilo na srecu na nasu stranu. 

 

Vildoza igra nestvarno. Petrusev danas pokazao jos jedno novo lice. Ovakva dominacija u 2p, a narocito u toj 4/4 je vau. Sve je zakljucao covek, a u napadu masina. Nekako je potisnuo u drugi plan partiju Lazarevica koji je pojeo Vezenkova. Ovaj j eubacio nekih 13 poena, ali veci deo je dao dok ga nije Laza cuvao. I kapiten odlican, nakrao se lopti, pogodio i 2 trojke, taman. Kobra iz kontra ritma ubaci 8 poena vezano. Nedovic nas drzao na pocetku. Prakticno igrali sa 9 igraca i svi bili dobri. 

 

Ovo je bez dileme najozbiljniji skalp u sezoni, a u neku ruku neutralise poraz od Armanija. Sledece nedelje sa Barsom ima sou da bude. 

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Niko ne pominje tihog heroja Lazarevića.

 

Naš ključni igrač nakon Vildoze i Petruševa večeras. Ne samo što je pohapsio koga god je trebao već je uvek tu na ofanzivnom skoku, npr, fenomenalno se pozicionira, bez faula a jak je kao bik.

 

I kada se iskompletiramo, on je zadnji koji treba da bude van 12.

 

Ma gde van 12. Danas igrao 27,5 minuta. 

  • +1 1
Link to comment

Sad gledam tabelu... Jbt mi imamo pobedu manje od Olimpijakosa i 2 pobede manje od prvoplasirane ekipe (ok bice 3 kad svi zavrse meceve ovog kola, ali opet) :blink:

Edited by adasevic
  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Niko ne pominje tihog heroja Lazarevića.

 

Naš ključni igrač nakon Vildoze i Petruševa večeras. Ne samo što je pohapsio koga god je trebao već je uvek tu na ofanzivnom skoku, npr, fenomenalno se pozicionira, bez faula a jak je kao bik.

 

I kada se iskompletiramo, on je zadnji koji treba da bude van 12.

Lazarevic je vec sad elitni evroligaski defanzivac ( bez ikakvog preterivanja), ova utakmica mu mora biti vodilja za buducnost. Ne brinem se za njega kod Duska, ni najmanje. A vreme radi i za Dalibora, deluje mi kao radnik koji ce uvek da isporuci svoje u odbrani. Ni Lazarevic nije igrao par tekmi kada je Dusko dosao.To sto sada Dalibor ne igra EL, ne mora da znaci da nece u buducnosti, pa i skorijoj, ne treba zuriti.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...