Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

24 minutes ago, johan nagel said:

Честитке на победи, невероватно какав вам је посао направио Ивановић за тако мало времена, од оне разбијене војске до озбиљног евролигашког тима док трепнеш.

+1

Link to comment
17 minutes ago, John Coltrane said:


Ništa onda™ nastavljam da kačim Rolexa, vidiš da nam donosi sreću :D

 

@Moća karte za Barsu prodate, nadam se da sediš kući?

Samo rokaj, kolega :D

Link to comment

Mrzi me da kopam postove, ali moram malo da seirim sto sam bio medju retkima koji su verovali u Petruseva. :D Dusko im je na prvom mestu dao samopouzdanje, covek je poslozio tim koji nije selektovao kao pokeras spil.

  • +1 2
Link to comment

Za Vildozu se znalo da je vrhunski igrač, mada ovo što igra je vrh njegove karijere.

 

Petrušev tek pod Ivanovićem talenat uspeva da pretoči u kvalitet, što ranije nikada nije uspevao.

 

Ukoliko jednom uspeju da registruju Kampaca za EL i ako se ne pogreši u izboru centra, možemo da izađemo na crtu bilo kome.

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Mrzi me da kopam postove, ali moram malo da seirim sto sam bio medju retkima koji su verovali u Petruseva. :D Dusko im je na prvom mestu dao samopouzdanje, covek je poslozio tim koji nije selektovao kao pokeras spil.

petrusev do sad u karijeri nije vidjen da igra bilo kakvu odbranu, napadacki talenat nije bio sporan ni u jednom trenutku. izmedju toga i da kompletno zakljucava olimpijakos skoro celo drugo poluvreme za par meseci je takav skok, da ne verujem nikome ko kaze da je u to verovao. ok, vidi se jos da ume da luta izmedju pozicija u zavisnosti od matchup-a, ali ja ne znam za ovakav defanzivni napredak u dva meseca.

Edited by Joe D
  • +1 5
Link to comment
40 minutes ago, Nikodije said:

AAAAAAAAAAAAAA

Samo kad smo dobili cigane iz Ciganijakosa u njihovom ciganskom brlogu sa tradiconalnim ciganskim suđenjem...

 

Убедљиво најгори и најпрљавији и најружнији и тим и навијачи против којих играмо и надгласавамо се :dry: Чак и ПАО је достојанственији и коректнији кад играмо против њих. Био ми је мерак да сеирим како се Барцокас ждере и бацака јер опет губи...:wub:

  • +1 2
Link to comment

E, ovo je onaj iskorak o kome je drako pisao. Dobra odbrana, ali i smislena igra u napadu. Ne moze se kosarka igrati, ma koliko ih obozavao, samo sa ratnicima, mora neko da unese i dasak magije. Jebes ti to sto primis samo 67 poena, kad si metnuo samo 66

Edited by Drako
Jedno misli drugo pise
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

petrusev do sad u karijeri nije viden da igra bilo kakvu odbranu, napadacki talenat nije bio sporan ni u jednom trenutku. izmedju toga i da kompletno zakljucava olimpijakos skoro celo drugo poluvreme za par meseci je takav skok, da ne verujem nikome ko kaze da je u to verovao. ok, vidi se jos da ume da luta izmedju pozicija u zavisnosti od matchup-a, ali ja ne znam za ovakav defanzivni napredak u dva meseca.

 

Pa mislim da ga i nije bilo. I to ne za dva meseca, već za 40 dana. Čovek je preuzeo tim 14.11.

Link to comment

moze li negde da se pogleda snimak?

zajebavao me strim pa sam gledao na mahove.

BTW  Coki dabogda ti se kanalizacija zapusila ako ne dovedes jos dvoje njih pa da idemo preko ferijalnog za Viljnus kada nismo mogli da odradimo Beograd laganini.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...