Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Честитке на победи, невероватно какав вам је посао направио Ивановић за тако мало времена, од оне разбијене војске до озбиљног евролигашког тима док трепнеш.

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Hele said:

I jos ce sad biti rezervni plej.

to i nije bas pohvalno

naravno da nece biti rezervni plej u klasicnom smislu, ali ce mu definitivno uzeti kampaco loptu iz ruku

Link to comment

AAAAAAAAAAAAAA

Samo kad smo dobili cigane iz Ciganijakosa u njihovom ciganskom brlogu sa tradiconalnim ciganskim suđenjem, usta ih jebem ciganska. Osvajamo sveeee.

To kad doktor selektira a Đolo finansira ne može da bude loše.

  • +1 4
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Odlični smo nema šta, Duško je Car, svi daju doiprinos, lijepo za gledati. Nevjerovatna mi mje transformacija Petruševa, postaje mitka zvijer na 4. To je to kad imaš trenera. Stefa Lazarevića baš gotivim, ma sve ih gotivim.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Heaviside said:

Stavljaš pogrešan sat sve vreme 

Duško nosi Audemars Piguet Royal Oak

 

audemars-piguet-royal-oak-extra-thin-yel

 

 

 

 


Slika sa prvog treninga, one fotke u mraku, i neko ovde reče “zlatni rolex”.  Nisam stručnjak za čuke, hvala na ispravci.

  • +1 1
Link to comment

Dobric je imao dobru rolu u poslednjoj cetvrtini, poeni u pravom trenutku. Dobra timska pobeda. Mada je bilo nekih gluposti pri samom kraju kada su se bezveze pravili faulovi u napadu ali prezivese nekako.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


Slika sa prvog treninga, one fotke u mraku, i neko ovde reče “zlatni rolex”.  Nisam stručnjak za čuke, hvala na ispravci.

Ja sam to lupio tada :D

ostavio sam ovde link klipa u kome lik analizira Duškove i Željkove satove, dobro izabrali obojica 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Ja sam to lupio tada :D

ostavio sam ovde link klipa u kome lik analizira Duškove i Željkove satove, dobro izabrali obojica 


Ništa onda™ nastavljam da kačim Rolexa, vidiš da nam donosi sreću :D

 

@Moća karte za Barsu prodate, nadam se da sediš kući?

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
13 minutes ago, johan nagel said:

Честитке на победи, невероватно какав вам је посао направио Ивановић за тако мало времена, од оне разбијене војске до озбиљног евролигашког тима док трепнеш.

 

Nema sporta u kojem se ruka trenera bolje oseti. Neverovatan naparedak, no ipak bi rezultati bili kud i kamo skromniji da nemamo Vildozu, i ja mislim da je to najbolji stranac koji je do sada igrao za nas.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...