Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, renne said:

Misliš da je Bodiroga namignuo Ćokiju? Ja ne znam, svakako svi pišu da neće moći igrati

 

4 minutes ago, Joe D said:

ne bih se ja kladio na ovo

Ne mislim da mu je Brojiloga namignuo nego da imaju spremno to (pare, papiri) zbog čega nam je uvedena zabrana. Mislim, možda ne zaigra već ove nedelje ali zaigraće ubrzo. 

Link to comment
17 minutes ago, MiddleClass said:

Jos krilo umjesto Holanda i petica da ima kome Kampaco da asistira. Jel ziv Skola? :fantom:

Boogie Cousins je jos uvek slobodan a prosle sezone se bili saigraci.

Link to comment

a ko će moći da igra protiv Olimpije  kad se jednom bude igrala odložena utakmica, jel može Nedović ako je tada bio povređen? ili će da odlažu do kraja i da se nadaju da neće imati rezultatski značaj

Link to comment
25 minutes ago, Ros said:


ako ništa, pobeda protiv borca neće doći u pitanje

ja razumem da nas se plasite i da se dusko pribojava dzolija, ali da ce dovedete najskuplje pojacanje u istoriji kluba, tome se zaista nisam nadao

ali, nece ni to pomoci :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, levi said:

dosta glupo pravilo

 

ko može da igra od malih,  Topić i da se vrati Adams za tu jednu utakmicu


jovanovic će preko skajpa da sugerise

Link to comment

Valjda je pravilo da ne može da igra ko je došao kasnije. Kakve veze ima da li je neko bio povređen tad ili ne? Onda ni za njih ne treba niko da igra jer su bili bolesni tada :D

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Videćemo još, po meni mi ni sa Kampacom nismo bolja ekipa od vas, mada sada nismo ni jasno lošija. Dve pobede u derbijima, stigao Faku, stoji da smo na papiru favoriti ali mislim da smo u realnosti poprilično izjednačeni. 

 

slažem se. ali mislim da mi vučemo taj neki osećaj "luzeraja" već dugo vremena, za razliku od Zvezde kojoj su uglavnom bile godine uspona. to nije našto što se okreće preko noći, osim ako se neko ne raspadne u potpunosti, ode u bankrot isl. ali pričam o redovnim okolnostima. bukvalno ko ona narodna, da para na paru ide.

 

pri tome je stucano dosta para u naš tim, pa proporcionalno raste i pritisak na rezultat, odnosno pokazuje se kao imperativ da se napravi nešto. a to nešto je aba liga. za sada se ne čini da se tim nosi sa pritiskom dobro. da, na papiru smo u egalu negde, u praksi vidim neke prednosti sa vaše strane. razlika od prethodnih godina je što sada imamo potencijal da te prednosti anuliramo. a dal će tako da bude, pa videćemo.

 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Renegade said:

Valjda je pravilo da ne može da igra ko je došao kasnije. Kakve veze ima da li je neko bio povređen tad ili ne? Onda ni za njih ne treba niko da igra jer su bili bolesni tada :D

 

da verovatno bi  bilo previše to za povređene ali i ovo za pojačanja je glupo. zaboravio sam da će morati i Vlada da vodi

 

 

Link to comment
43 minutes ago, Ted said:

 

slažem se. ali mislim da mi vučemo taj neki osećaj "luzeraja" već dugo vremena, za razliku od Zvezde kojoj su uglavnom bile godine uspona. to nije našto što se okreće preko noći, osim ako se neko ne raspadne u potpunosti, ode u bankrot isl. ali pričam o redovnim okolnostima. bukvalno ko ona narodna, da para na paru ide.

 

pri tome je stucano dosta para u naš tim, pa proporcionalno raste i pritisak na rezultat, odnosno pokazuje se kao imperativ da se napravi nešto. a to nešto je aba liga. za sada se ne čini da se tim nosi sa pritiskom dobro. da, na papiru smo u egalu negde, u praksi vidim neke prednosti sa vaše strane. razlika od prethodnih godina je što sada imamo potencijal da te prednosti anuliramo. a dal će tako da bude, pa videćemo.

 

Ma, biće najverovatnije opet 5 utakmica i onda u petoj dobija gost samo ako ima vrhunski dan, a domaćin malo podbaci. Tako je bilo i kada je veća razlika u kvalitetu nego sada. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...