Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, Venom said:

 

Ma boli vas kurac. Lecenje dece SMS-om je ionako normalizovano, drzava sad moze da se posveti bitnim stvarima.

Dobro sad, naravno da nije normalno ovo sto radi Vucic vezano za profi sport. Perverzija totalna. 

Al jebi ga, na ovim topicima se kometarise iz druge vizure. Vezano za budzete je 99% sprdnja. Ne moramo na celom forumu da se zgrazavamo i kukamo zbog situacije™ da ne bi neko uleteo sa ovakvim sejmovanjem tipa "radujes zbog Kampaca, a decu lecimo preko SMS-a, stidi se". Na stranu sto odnos drzave prema profi sportu nije razlog za losu situaciju u zdravstvu, sto i forumas kog si citirao i kaze.  

Link to comment

hvala vam komšije ko braći. ne snalazimo se mi sa bremenom favorita, pa je super što ga sada uzimate. možda se sad naši malo razdrmaju i uozbilje, pa odluče da dodaju gas i ulete u trku.

 

ali generalno, sve ide ka tome da će ovo biti još jedna standardna sezona. vi uzimete sve, mi drkamo kurac. na istoku ništa novo. svako igra svoju ulogu, u ko zna kojoj po redu reprizi. 

 

Edited by Ted
  • Tužno 1
Link to comment
22 minutes ago, Nikodije said:

 

Grobari opet preuzeli moralno superiornu poziciju sirotinje, pa odmah krenuli jako i do samog kraja sa sve bolesnom decom. 

 

Venom stari grobar :D

  • Haha 1
Link to comment

Ionako ga necemo platiti. Cijenice to sto smo mu odskocna daska i klub u kojem ce da ozivi karijeru. 

 

Na ljeto ce da ode ili u nba ili neki Efes i oprostice dugovanja. Ako bas bude zakerao tu je stari dobri bat :fantom:

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
52 minutes ago, Ted said:

hvala vam komšije ko braći. ne snalazimo se mi sa bremenom favorita, pa je super što ga sada uzimate. možda se sad naši malo razdrmaju i uozbilje, pa odluče da dodaju gas i ulete u trku.

 

ali generalno, sve ide ka tome da će ovo biti još jedna standardna sezona. vi uzimete sve, mi drkamo kurac. na istoku ništa novo. svako igra svoju ulogu, u ko zna kojoj po redu reprizi. 

 

Videćemo još, po meni mi ni sa Kampacom nismo bolja ekipa od vas, mada sada nismo ni jasno lošija. Dve pobede u derbijima, stigao Faku, stoji da smo na papiru favoriti ali mislim da smo u realnosti poprilično izjednačeni. 

Link to comment
13 minutes ago, renne said:

Meni samo nije jasno što smo ga dovodili, kada ne može da igra

Ne zajebavaj, nije niko baš toliko retardiran da pljune 2 miliona za igrača koga ne može da registruje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...