Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Koji ce nam klinac Bobi kada tu ulogu uspesno ispunjavaju Kuzimic i Raduljica za manje novce . Sumnjam da je Marjanovic uopste tip igraca koji Ivanovic gotivi, treba da nadju nekog crnog amerikanca fizikalca i da teraju sa Petrusevim i Mitrovicem do kraja sezone . Ko je mali djak prvak na sliki sa Terzom madjijom???

Edited by Micko8
Link to comment

Mogao bi Kampaco da nam sredi Jokica za sledecu sezonu ili kada mu istekne ugovor sa Denverom , da ga ljudski penzionisemo kao Raduljicu,Markovica i Teodosica:)

Edited by Micko8
  • Wub 1
Link to comment

roze koferče jbt, slično ima moja ćerkica

 

jel on to došao da ćerkom ili detetom? mislim, ako nije, moram svečano da izjavim da mi je drago što nije došao kod nas. ej, roze kofer :D

 

btw. čestitam, dobar ulov

  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment

Ok, Kampaco je tu, spoljna linija ce biti ubistvena, ali meni je misterija sta je sa Ilicem?

Da li je moguce da mvp ABA lige nije imao mesta ni 2 minuta u skracenoj rotaciji visokih, nego smo gledali onu budalu (u stvari, mi smo budale, njega boli pimpek, on uzima lovu za ovo budalesanje), da li je moguce da je toliko los. Ok, imamo Petruseva, koji iz utakmice u utakmicu sve bolje igra, kad je podesan protivnik imamo i Mitrovica, ali je Bentil u strmoglavom padu, i od pretrpanosti sa visokim igracima, dodjosmo u situaciju da necemo imati vise od 2 upotrebljiva igraca za 4 i 5. Jbg, koliko god dobri bili Kampaco, Vildoza i Nedović, ne mogu da imaju 100% sut, a onda treba neko i da zagradi i skoci...

Edited by Drako
Link to comment
37 minutes ago, Ros said:


mogli bi imati 40 minuta 2 od njih 3 na terenu :)

 

Mahom će i biti tako. Kad su na parketu Nedara i Vildoza, Luka će biti primarni ballhandler kao i do sada, kad Nemanja izađe Faku diriguje a Vildoza izleće iz blokova i služi kao sekundarni kreator kad zatreba. Videćemo, ovo ionako otvara milion opcija u napadu. Sad treba konačno da se raziđemo s par igrača, a ostalima da se konstantno ponavlja da bukvalno u bilo kom momentu treba da budu spremni da uhvate pas koji doleće niotkuda.

 

Još uvek ne verujem da smo doveli Kampaca, ali sad znatno manje ne verujem.

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, Ted said:

roze koferče jbt, slično ima moja ćerkica

 

jel on to došao da ćerkom ili detetom? mislim, ako nije, moram svečano da izjavim da mi je drago što nije došao kod nas. ej, roze kofer :D

 

btw. čestitam, dobar ulov

Kampaco-13-1024x576.jpg

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

To mi kaži!

Šta kažu grobari, jel Faku najskuplji košarkaš u istoriji Srbije?

 

Mene zanima sta kazu Delije, jel' nije najskuplji kosarkas u istoriji Srbije?

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

To mi kaži!

Šta kažu grobari, jel Faku najskuplji košarkaš u istoriji Srbije?

 

nemam pojma, morao bih prvo da znam koliko košta

 

ove cifre što se pominju u javnosti deluju suludo i nadrealno

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

roze koferče jbt, slično ima moja ćerkica

 

jel on to došao da ćerkom ili detetom? mislim, ako nije, moram svečano da izjavim da mi je drago što nije došao kod nas. ej, roze kofer :D

 

btw. čestitam, dobar ulov

 

Čestitam, dobar ulov, njanjanja. Pičko jedna.

Treba da kukaš zbog para koje dobija, a onda mi odgovorimo nešto smešno, i onda to tako dalje ide. Ovako kvariš dinamiku.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Čestitam, dobar ulov, njanjanja. Pičko jedna.

Treba da kukaš zbog para koje dobija, a onda mi odgovorimo nešto snešno, i onda to tako dalje ide. Ovako kvariš dinamiku.

 

sorry, pripremiću odgovarajuću reakciju. jel ok. da koristim reči "bankomat", "eksel", "pudlica", "državni projekat" i "picousti"?

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

 

sorry, pripremiću odgovarajuću reakciju. jel ok. da koristim reči "bankomat", "eksel", "pudlica", "državni projekat" i "picousti"?


fali ti “peder”

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...