Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, Joe D said:

nije kampaco zajeb, ali ne vredi tih para. 

ne mislim da je sam po sebi zajeb, vrhunski igrac za evroligaski nivo

 

ali upravo zbog para, toka njegove karijere, moguce nemotivisanosti, trenutka u kom je ekipa zvezde i uspostavljene hijerarhije u njoj od dolaska ivanovica, cini mi se da bi njegovo dovodjenje lako mogao biti promasaj

 

ne treba zanemariti da se vildozinim, a pogotovo njegovim dovodjenjem menja i odnos izmedju blizanaca

partizan sad iz pozicije "puni para, sa najtrofejnim trenerom i nekoliko odlicnih el igraca" odnosno ozbiljnog favorita u odnosu na zvezdu, dolazi maltene u poziciju underdoga

uz poslovicni srpski cacanski inat lakse ce okrenuti momentum u odnosu na zvezdu nego iz one pozicije gde se podrazumeva da pobedjuju i uzmu aba titulu

 

 

 

sto se samih para tice, ako je cifra tacna, skandalozna je 

trosenje tolikih drzavnih miliona ovako siromasne drzave na dva kosarkaska kluba bi morao biti povod za gradjanske proteste u iole zdravom drustvu

ali u takvom drustvu/drzavi se ovo ne bi ni desavalo

no to je prica za neku drugu temu

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Bravo za agilnu upravu! 

Jasno je da nam sada treba i petica i ne sumnjam da porodica Đoković to uviđa. I nemojte da mi pominjete te sirotinjske igrače iz Korejske lige koji igraju celu godinu za dve Kampacove plate. 

Link to comment

Koliko je para baceno u fudbalski tim, mogli smo tri fajnal fora ovamo imati do sad.

Inace, sa ovakvim timom i potencijalnom igrom, red bi bio pun Pionir ubuduce i protiv jednog Studentskog Centra npr. 

Edited by Defunctus
  • +1 1
Link to comment

Za Kampaca, apsolutno nije problem što imamo Vildozu i Nedovića. Ivanović nije igrač za EL i tu se ništa nije promenilo iako je igrao volje kod prezimenjaka, a ima i ozbiljnu povredu. Trojica igrača za 80 mininuta. Juče bi recimo dobili da smo imali Kampaca. A za pare mi se jebe iskreno. Niti znamo sa sigurnošću koliko dobija, lično ne znam ni kolika je uobičajena plata za takvog igrača, ali znam sigurno da se sa tim parama ništa smisleno ne bi uradilo.

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

nije kampaco zajeb, ali ne vredi tih para. 

Šta znam, možda bih i mogao da se složim sa ovom konstatacijom, ipak je ovo mnogo para, ali sa druge strane, govorimo o najboljem plejmejkeru trenutno u Evropi (ili u prvih tri sigurno), ovo je, po meni, najveći potpis ikada na ovim prostorima i privilegija je gledati Vildozu i Kampaca u istom timu.

  • +1 1
Link to comment

kapmaco jeste majstor, ali to je ipak skraceni igrac bez suta, i sa generalno vrlo ogranicenom sposobnoscu da da kos. ne moze on da ima platu u rangu micica i klajburna, nije taj kalibar.

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Joe D said:

kapmaco jeste majstor, ali to je ipak skraceni igrac bez suta, i sa generalno vrlo ogranicenom sposobnoscu da da kos. ne moze on da ima platu u rangu micica i klajburna, nije taj kalibar.

Sad za šut možemo da diskutujemo, nema on baš toliko loš šut, istina, nema šut u rangu Micica ili Klajburna, ali nije ni drvo tipa Marković Stefan...ali zato ima asistenciju i pregled igre kao Teodosić u najboljim danima.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

nije problem sto imamo vildosu, ne vredi tih para zato sto nije toliko dobar

 

A ko vredi para koje je plaćen? Onaj no name mvp kengurske lige je potpisan za 500k nečega™ a i svi ostali igrači Zvezde i Partizana, kao i svi ostali po Evroligi su preplaćeni. Tako da je logično da tu i Kampaco košta 1,8 miliona nečega™. 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

A ko vredi para koje je plaćen? Onaj no name mvp kengurske lige je potpisan za 500k nečega™ a i svi ostali igrači Zvezde i Partizana, kao i svi ostali po Evroligi su preplaćeni. Tako da je logično da tu i Kampaco košta 1,8 miliona nečega™. 

ok, onda ces da ostavis rupe u rosteru, pa ces da das jos 3 miliona necega da pokrpi, a na koncu ces biti ispod baskonije na tabeli. vucic ce nase pare da pokrade/potrosi na svoja potemkinova sela pre nego na nesto pametno kako god okrenes, nema tu previse poente lamentirati. ali da bi se tu nesto uradilo u evroligi po principu ruskih perionica novca, morao bi da spoji ovogodisnju zvezdu i partizan u jednu ekipu.

 

 

Edited by Joe D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...