Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Objavila i Marca a i Matić tako da izgleda da je stvarno gotova stvar. Iskreno jednako nisam verovao kada se dovodio u vezu sa Partizanom kao i sad sa Zvezdom. Na stranu ko, kako i za koliko para ga dovodi, ovo je bez premca najimpresivniji transfer u Srbiji ikada kada su u pitanju strani igrači.

Link to comment

Posle poraza od Zadra stigao Ivanović,posle poraza od Milana stigao Kampaco ,ajde tamo za par kola posle još jednog poraza još jedan igrač i na konju smo. Biće sexy košarke :)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Hvala svima na lepim rečima :dry:

Jedini raspoložen juče je bio Petrušev. Mitar bio katastrofalan, Bentil u nekom kontraritmu mislim da je i psihički sada pao. Holand ne služi ničemu, Marković u napadu igrač manje i jbg. Opet pominjem da bi ja menjao Holanda za neko ozbiljno krilo to nam više fali od Kampaca. Mada Kampaco nikako neće biti višak. Armani mi je nejasan kako sa ovim igračima imaju ovako loš skor. Ko god da je igrao može da pogodi trojku nemaš koga da ostaviš da bi pomogao na drugom. Ubiše nas isto spuštanjem lopte pod koš kada dođe do mismeča a mi sa druge strane nismo nijednom iskoristili mismeč. Mislim da  top 8 nećemo videti. Ovaj Armani će se podići i naređati pobede. Monako je napravio ozbiljnu zalihu tako da to nam je što nam je. Idu 4 tekme de je realno da sve 4 izgubimo i opet Jovo nanovo.

Mnogo fale Martin i Ivanović, Ivanović pogotovu da odmeni Nedovića i Vildozu jer ako njih dvojica ne urade nešto ostali statiraju u kukuruzu.

  • +1 1
Link to comment

Kakve je prirode Martinova povreda kolena? Prikazaše ga na kraju sa skroz imobilisanom nogom, nešto mi ono ne izgleda dobro…

Videh sad da ne Duško rekao da će pauzirati duže vreme tako da eto i novog centra uskoro.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...