Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Da nismo ostavili Berona samog koš ne bi dali iz igre . Vildoza kako je pogodio bacanje jedva je stojao na nogama ,ostali igrači isto. Baš nas premorio Žalgiris ,stvarno smo izginuli za pobedu protiv njih . Ivanović ,Martin dva dosta bitna igrača van ,ne može se baš sve pokriti i korigovati.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Šteta, ovi su vrlo pobedljivi. Nadao sam se da ćemo imati snage da danas zaokružimo niz, 8-6 bi bio fantastičan skor za nas. Nadam se da dobijamo bar jednu od sledeće tri. 

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment

Meni nije jasan samo ovaj šut za 3 Nedovića nije on toliko loš šuter ,njegovi procenti su katastofalni,bilo je tu baš dosta otvorenih pozicija .
Holand bukvalno igra da se pojedini spoljni igrači odmore par minuta ,i to samo u prvom poluvremenu .
Stvarno nema potrebe ga više zadržavati . Stranac za koga je Dobrić izmislio košarku,nema potrebe da ulazi više zznamo koliko ne zna.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Nema veze, idemo dalje. 

 

Samo jednu želju imam kod ovog tima, a to je da ne gledam ovog bradatog foliranta do kraja sezone. Lakše bi mi bilo da mu isplatimo šta mu je političkom/kumovskom linijom obećano nego da gledam mrtvaka u našem dresu. 

 

Svaki njegov minut u igri je uvreda ne samo za sport i navijače, nego za svakog poštenog čoveka. 

Edited by Boujee
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...