Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

U ovoj drzavi se mnogo vece pare trose na raznorazne budalastine, sledece godine tek planiraju da se trose (citaj nacionalni stadion), tako da eventualni Kampacov dolazak je maciji kasalj.

Link to comment

Meni je super što će pare da završe kod nekih tipova kao što su Kampaco i Panter umesto u džepovima članova kriminalne organizacije koja vlada Srbijom. Još nas je krenulo na terenu, dva seksi beka zabavna za gledanje a igraju za ekipu..daj i trećeg i samo rokaj. Idemo bre :D

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Meni je super što će pare da završe kod nekih tipova kao što su Kampaco i Panter umesto u džepovima članova kriminalne organizacije koja vlada Srbijom. Još nas je krenulo na terenu, dva seksi beka zabavna za gledanje a igraju za ekipu..daj i trećeg i samo rokaj. Idemo bre :D

 

 

 

 

Zapravo pare (stotine milijardi) već su završile u džepovima mafije, ovo sad što dovode Pantera i Kampaca , malo vraćaju da se narod veseli.

Edited by Nikodije
  • +1 4
Link to comment

Ma tako je. :)
Kad je pa bilo tesko opravdati. Njima milijarde, Kampacu milioni, plebsu gov..igara…
Nije da je ovo nesto novo, samo je cifra otisla u ozb qrc, a i ove fore racionalizacije toga su sad vec urnebesne.

  • +1 1
Link to comment

kolko znam, kampaco odvajkada ističe da navija za zvezdu, još otkako je video filipa čovića kako nas guzi :fantom:

 

u svakom sl drago mi je što vam dolazi, bez zajebavanja.

  • +1 1
Link to comment

Meni se od početka čini da će biti jedno Nejpirovanje od njegovog dolaska. Kada se pogleda koje sve najavljivan na obe strane a da nije došao, mogla bi se solidna petorka napraviti.

  • +1 1
Link to comment

Volio bih da danas riješimo utakmicu na vrijeme, za promjenu malo. Armani zajebana ekipa, ne znam da li će nastupati Pangos i Shields, protiv Makabija nisu ulazili u igru. Fino će biti vidjeti Barona opet, valjda se neće raspucati. Stef Lazarević se ozbiljno nametnuo, Pefi uvijek daje doprinos, mogao bi i Kuzmić nešto ubosti u onim uvodnim minutima.

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, Moća said:

Odo da nas gledam nadam se da necu biti maler


Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

jesi li nas gledao od kad je dusko dosao?

 

samo ce ti se reci

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...