Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Pa čuvao je Madar Nedovića u toj fazi, ali je išao na pomoć  na kraju...nije ništa zajebao Ledej, morao je i na svog igrača da pazi. Mislim, uvek može brže, bolje, uspešnije ali nije taktički ništa zasrao  po meni.

Link to comment
nije madar zajebao, već je papapetru odigrao odbranu kao čunj

Madara da nije bilo, Vildoza bi na kosu bio metar ispred Lesora, dovoljno da ga ovaj ne zalepi. Ovi ostali nisu rotirali na Nedovica na vreme
Ledej da je krenuo ranije onda bi Dobric resavao
  • +1 2
Link to comment

I ja cenim da je bio automatizam kod Madara da pomogne, da im je to standardno. Realno nema tu spasa kada te probiju sa centralne pozicije, samo je pitanje da li ćeš da im daš polaganje ili šut i da probaš da ne bude skroz otvoren. 

  • +1 3
Link to comment

I to bi se desilo na 5 sec do kraja gde bi ili pogodio ili promašio bacanja ili bi bilo +2 za Zvezdu pa bi mogao normalniji poslednji napad da se organizuje. 
 

najgora solucija je bila pomagati i ostaviti potpuno otvorenu trojku i da se nadaš “valjda neće”

  • +1 1
Link to comment

I naravno, disklejmer da je naravno lakše gledati sa strane i pričati šta je trebalo, ali s obzirom kako smo pomagali poslednja tri minuta stvarno je neverovatno

Link to comment

Ima smisla i jedno i drugo jbg, da je Nedara masio (a masio je prvih 6, bacao je covek erbolove), bilo bi Madar car, spasao nas Vildozinog ulaza za pobedu

Dosta su veca sranja bila ona s pustanjem Vildoze za dve trice na +4 i +3

  • +1 3
Link to comment

Madara da nije bilo, Vildoza bi na kosu bio metar ispred Lesora, dovoljno da ga ovaj ne zalepi. Ovi ostali nisu rotirali na Nedovica na vreme
Ledej da je krenuo ranije onda bi Dobric resavao
Pa mogao je Panter da pomogne sa Lazića majku mu.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, MeanM@ said:

For the record: Laza je ukrao dve bitne lopte, obe u 4/4 cini mi se, kad je Partizan bio u prilici da prelomi.
Eto, da se zna :)

 

Odmah novi ugovor. :s_w:

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...