Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Just now, Mil@n said:

 

Pa znam ali izbaci Nedovića i isti đavo. Vildoza ako je i bolji nije toliko bolji da se bez nejga ne može a bez Nedovića može. 

 

 

Nije gur guzci već jednostavno je u pitanju saznanje da ZNAŠ da će posledice biti drakonske ako se napravi neko sranje. Onda uprave zauzdaju orangutane i to je to.

 

Nije to problem samo sporta već i našeg društva uopšte. Nema posledica i niko ne odgovara za bilo šta. 

Pa to i ja mislim i kad znaš da će posljedice biti takve onda je gur-guzci. U suštini mislimo isto samo ja sam više zen. :D

Link to comment
30 minutes ago, Milosh76 said:

Stvarno? emoji16.png Skoro pa savrsen citat.

O, taj je pratio karte ko da vidi kroz njih.
I uvek ladan kao špricer, uvek opasno tih,
I samo kad tera maler on bi rekao stih.
I svi još pamte reči kojim maler tera Boža zvani Pub.

Džaba vam novci moji sinovci, džaba vam bilo dobre volje.
I pogledi čvrsti i lepljivi prsti, ja ipak varam malo bolje.

  • +1 2
Link to comment

Neće ni Vildoza ni Nedović izgubiti minute ko god da dođe, ako dođe. A ne verujem ni da će dovoditi čistog bekap pleja kada imamo Ivanovića i Markovića za tih 10-15 minuta, već nekoga ko može po potrebi da igra sa Nedovićem i Vildozom. Mi smo igrali i sa Ivanovićem, Nedovićem i Vildozom u petorci tako da nemam bojazan da će neko nezasluženo da sedi na klupi jer smo pretprani niti da će do gomilanja da uopšte da dođe. 

 

Ivanović je kod prezimenjaka igrao po 20-25 minuta plus Holandovih desetak. To su minuti koje bi uzelo eventualno pojačanje na bekovskim pozicijama tj. borio bi se sa Ivanovićem za njih.

Link to comment

Честитке на победи, нема шта бољи сте тим пре свега и боље сте вођени у овом моменту.

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
4 minutes ago, garmonbozia said:

Ovaj iza sa šalom odigrao bolju odbranu od ostatka naših igrača. 


sta li je ledej radio pre šuta? nedara ne mrda iz ugla 6-7 sekundi, sam samcat. a zek čuva petruseva na 8m. 

Link to comment
Just now, Ros said:


sta li je ledej radio pre šuta? nedara ne mrda iz ugla 6-7 sekundi, sam samcat. a zek čuva petruseva na 8m. 

Mislim da je Madar pomagao sa Nedovića pa je ovaj morao da trči tamo 

  • +1 2
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

Mislim da je Madar pomagao sa Nedovića pa je ovaj morao da trči tamo 

 
pogledaj tvit sto se ovde vrti sa zadnjim napadom. nedović se ne vidi u snimku dok vildoza nije prešao pola

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 
pogledaj tvit sto se ovde vrti sa zadnjim napadom. nedović se ne vidi u snimku dok vildoza nije prešao pola

Tebra izbegavam traumatična iskustva i ti me teraš da vraćam poslednji napad 😀

Edited by garmonbozia
  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...