Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Oko Arene milion pandura, kornjaca, marica, autobusa, saobracajaca koji proveravaju dokumenta ljudi koji su parkirali bas ispred Arene.

Ko ide, neka se cuva, bice cudo ako ne bude sranja.

Link to comment
16 minutes ago, kralj said:

Ko ide sam je tražio.

Kratka suknja argument? 

 

Ne mislim da neko ko ide traži sranje, ali oni koji treba da obezbede da do ovakvih gluposti ne dođe su zakazali (Ostoja, Čović, policija). Tako da običan navijač nije kriv ako mu se nešto desi...

  • +1 2
Link to comment
Kratka suknja argument? 
 
Ne mislim da neko ko ide traži sranje, ali oni koji treba da obezbede da do ovakvih gluposti ne dođe su zakazali (Ostoja, Čović, policija). Tako da običan navijač nije kriv ako mu se nešto desi...
Kakva kratka suknja? Sedaš u avion bez jednog krila, 2 od 3 motora u kvaru, lokalni požar u pilotskoj kabini, al te uveravaju da je sve pod kontrolom. Ok, biće odgovorni oni koji su te uverili, ako se kojim slučajem desi da ne savladate prekookeanski let.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 2
Link to comment

Ma nece biti nikakvih sranja. Evo kaze milos policije ko pleve. Bice zvezdini navijaci mirni, a policija će da napravi kordon koji nece niko ni moći da probije. Bice napusavanja i vređanja i to je to. Moguce da će da se ganjaju posle tekme, mada ni to ne verujem...

 

 

 

Edited by adasevic
  • +1 2
Link to comment

Naravno da sranja bude samo kad ‘oni’ pozele i kad im odgovara.
Ovo vise lici na neko peglanje na relaciji Zvezda-Partizan-Bodiroga. Naravno za Zvalavog je cela ujdurma win win situacija.
Motiv Covica i tog dela ekipe moze biti da kompromituju Partizan ispadima, da EL mora da onda kaznjava domacina, a vrhovni u EL je jelte Bodibond, pa ce i njemu testisi u procep.
Ogavno sve svakako. Ako ova prica nije samo moja umisljena paranoja onda postoji realna opasnost od prekida i sranja, a mozda je sve ovo samo sredstvo medjusobnog opipavanja pulsa za buduce susrete i kreiranje pozicija pred prolecne odlucujuce duele.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, munze said:

ko li im pise ovakva retardirana saopstenja. ko da su srednjoskolci jbte.

 

 

Paklen plan, obučeš prvo Zvezdin dres pa preko Partizanov, pa kreneš da ubacuješ predmete u cilju izazivanja nemira & incidenata :hail:

 

Samo mi nije jasno da li to radiš pre ili posle što skineš dres? U kom tačno trenutku se ide na:

 

il_570xN.2759665333_17jp.jpg

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment

Ne bih se vise ni kladio da tu neko ima bilo kakve ideje sta radi, i da planski radi, pa makar i nesto govnjivo.
Pre bih rekao da vec odavno u odnosima dva kluba diskusija, a i posledicno akcijanje ide po principu -

"Sta su uradili?! Daj da im jebemo sve po spisku"
"Jebacemo vam sve po spisku"
"Jebemo vam sve po spisku"
"Kome cete vi sve po spisku, hajde probajte"
"Sta te rekli, ju vidi sta su rekli, daj da..."

rinse and repeat

Link to comment

Usle su Delije, sad treba izdati saopstenje da ce tekma biti odigrana bez prisustva policije, normalni ljudi nek ne dolazi, igraci, novinari...nek ni ne krecu, pa kad udju i Grobari, zakljucati Arenu 😁

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...