Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Moća said:

Ja mislim da Jovanovic ne sme da klupira Lazica i Markovica. Ma koliko Ivanovic bio los on ce dici formu dok su ova dvojica zavrsila sa ozbiljnom kosarkom.

 

I meni izgleda da se on ne pita previse, ni oko potpisa ni oko uloga u timu, nego Laki kad se uhvati za nesto kao buldog je. Prava adresa za kritiku je onaj ko je formirao ovako nakaradan roster i to ne samo u ovom prelaznom roku vec i prosle godine. Meni je zalicilo na usranu sezonu cim je Covic krenuo da svira kurcu o oslanjanju na domace igrace "za razliku od Najveceg Srbina" i tako sebi unapred napravi alibi za smenu na vrhu srpske kosarke i ABA lige. Sad, ako je to tacno Jovanovic svakako nije aboliran od krivice, makar zbog toga sto pristaje da mu veliki poznavalac kosarke iz Zeleznika ovako nabija losu reputaciju.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, ZSNj said:

A i kad digne formu i dalje ce biti los

 

Ivanovic je u proslom kolu bio nas najbolji igrac protiv ekipe koja nije nista losija od Igokee. Neko ce reci "aha, to je ipak FMP pa nije vazno", ali ni protiv takvog FMP-a Dobric i Lazic nisu uradili nista.

Link to comment
22 minutes ago, Moća said:

Ja mislim da Jovanovic ne sme da klupira Lazica i Markovica. Ma koliko Ivanovic bio los on ce dici formu dok su ova dvojica zavrsila sa ozbiljnom kosarkom.

 

Lazić je neprikosnoven, ostali ne. Ili makar ne u toj meri.

 

Inače, čuj, ja ne znam ko je glavni i odgovorni krivac za kompletnu situaciju...pa taj mi je na tapetu deceniju

Link to comment
44 minutes ago, ZSNj said:

A i kad digne formu i dalje ce biti los

Ali ce i dalje biti bolji od Markovica. U EL Vildoza 30 min, Ivanovic 10 a u Aba nek dele minutazu i to je to.

Edited by Moća
Link to comment

Prosle godine sam bio siguran da ce Pefi na iskustvo da bude faktor kad bude vazno, i bio je

Ali ove godine nam ni bog nece pomoci, mozda osvojimo kup 

Voleo bih da vidim, a mrzi me da istrazujem sam - Ivanovicevi statsi na gostujucim utakmicama u EL i ABA iz prosle i ove sezone 

Odigrao je ok prvu tekmu protiv Fenera prosle sezone i posle je sve ostale tekme po Evropama koje sam gledao odigrao kao da je na maturskoj ekskurziji u Ceceniji

Edited by Plajvi
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Lazić je neprikosnoven, ostali ne. Ili makar ne u toj meri.

 

Inače, čuj, ja ne znam ko je glavni i odgovorni krivac za kompletnu situaciju...pa taj mi je na tapetu deceniju


Zar se niste pomirili? Ili te i dalje stalkuje sa onim?

Link to comment

Fun facts sa sljedećim igračima kad je u pitanju jucerasnja utakmica, rez -

Lazic-12

Dobric -7

Raduljica -6

Markovic -7;

Dok je sa sljedećim na -

Vildoza +21

Stef +11

Martin +8

Nedovic +8

Holland +7;

 

 

Link to comment

Najgore od svega je što nemam ni najmanju želju da sednem da pogledam tekmu sa ovim vedetama... 

Da nije Vildoza došao bilo bi baš tragikomično. Nedović i ako se ne povredi (malo verovatno), vraćaće se u formu 6 meseci /i povrediti kad se vrati/. 

  • +1 1
Link to comment

Ali hajlajt večeri je onaj potez Raduljice koji na slobodnim bacanjima fintira vazduh, kreće na najsporiji ulaz koji sam u životu video i pogađa vrh table. Majko moja...

A, setio sam se još jednog poteza, Lazićevo dodavanje iza leđa jako i nikome, zamalo Vildoza da ostane bez kolena.

  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
32 minutes ago, Mil@n said:

Najgore od svega je što nemam ni najmanju želju da sednem da pogledam tekmu sa ovim vedetama... 

Da nije Vildoza došao bilo bi baš tragikomično. Nedović i ako se ne povredi (malo verovatno), vraćaće se u formu 6 meseci /i povrediti kad se vrati/. 

 

Meni su utakmice duplo zabavnije za gledanje ove godine nego prosle, pogotovo otkako je dosao Vildoza.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...