Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

59 minutes ago, Heaviside said:

Oće li više Nedović? Bila priča da se vraća danas. Kad se setim da je išao u Madrid da se osposobi za završnicu eurobasketa :lolol:

 

Kog Eurobasketa  :Jova:

  • +1 1
Link to comment

"Nedović je juče radio prvi trening sa ekipom. Nastavlja da trenira, do kraja nedelje će trenirati normalno. Nadam se da će biti u ekipi već za Bajern u Evroligi. Nemojte očekivati da će igrati 35 minuta i da će sam pobediti bilo koga. Mora pažljivo da se uvodi u igru. Moramo da mislimo o zdravlju igrača."

 

827.1024x576.jpg

  • +1 1
Link to comment

Mnogo se nervirate oko utakmice sa FMPom, mislim jasno je da je šef zamislio da bi bilo divno pobedjivati preko domaćih igrača pa je rešio da iskoristi najbolju priliku da vidi šta takav tim može. 

 

E sad ako nastavi sa tim eksperimentima i protiv Bajerna onda je to već druga priča.

 

U svakom slučaju ne vidim da je VJ neko dugoročno rešenje na klupi. Ne znam na koliko dugo Alimpije ima ugovor u Bursi (osim što nema nikakvu izlaznu klauzulu) ali sem u slučaju da ga ne pozove neki veliki tim ili sa Bursom ode u EL preko EK deluje mi da bi morao da se u relativno skorije vreme vrati u Zvezdu.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, *edited by mod said:

Mnogo se nervirate oko utakmice sa FMPom, mislim jasno je da je šef zamislio da bi bilo divno pobedjivati preko domaćih igrača pa je rešio da iskoristi najbolju priliku da vidi šta takav tim može. 

 

E sad ako nastavi sa tim eksperimentima i protiv Bajerna onda je to već druga priča.

 

U svakom slučaju ne vidim da je VJ neko dugoročno rešenje na klupi. Ne znam na koliko dugo Alimpije ima ugovor u Bursi (osim što nema nikakvu izlaznu klauzulu) ali sem u slučaju da ga ne pozove neki veliki tim ili sa Bursom ode u EL preko EK deluje mi da bi morao da se u relativno skorije vreme vrati u Zvezdu.

 

Ne nerviramo se mi zbog utakmice sa FMP-om, nerviramo se zato sto smo sve ovo vec gledali vise puta. Trener mrtav hladan na KZS kaze da igraci igraju koliko igraju zbog povreda a Adamsa i Holanda ili uopste ne uvodi ili ih uvodi po par minuta jer mu je receno iz kluba da ne daju onoliko koliko smo ih platili pa bismo da ih se otarasimo. Covicu igraju uglavnom domaci igraci ne zato sto je sovinista nego sto je sa njima na "dodjem ti" pa ce da im plati kad stigne neka lova, stranci koji traze svoje pare redovno mu nisu prioritet osim ako bas nisu toliko dobri da mora da ih trpi. To cicijasenje nas svake godine osakati za bar 20% od onoga sto bismo mogli da uradimo da je u pitanju normalan klub a ne dete iz nelegalnog braka Pirocanca i Skotlandjanke koje je usvojila cincarsko-jevrejska porodica.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Pefi

Laza

Lazarević

 

43 minuta

3 šuta

0 poena

 

Što bi se reklo, domaća osovina.

 

 

Pefi i Lazarević ljudine, solidarisali se sa kapitenom. Svaka čast!

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

 

 

Pefi i Lazarević ljudine, solidarisali se sa kapitenom. Svaka čast!


Ekipica za kardio, ko da kos taj razvozi kucama

Edited by Plajvi
  • Haha 1
Link to comment

Nisi dobro sabrao Laki, još lošiji su bili danas :lolol:

60 minuta 

3 poena

1-6 iz igre

1-2 sa penala

 

Marković ima 6 skokova i 4 asistenticije, on i može da igra. Ova dvojica zajedno 3 skoka, jednu asistenicju i 2 izgubljene.

 

  • Tužno 1
Link to comment
15 minutes ago, Heaviside said:

Mislim da je Lazarević ubacio neki vrljavi šut iz reketa posle skoka u napadu.

 

Jeste, negde pred kraj. Laki vara.:mad:

  • Tužno 1
Link to comment
27 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Pefi

Laza

Lazarević

 

43 minuta

3 šuta

0 poena

 

Što bi se reklo, domaća osovina.

 

Ta domaća osovina može da funkcioniše samo u ozbiljnom sistemu, sa ozbiljnim trenerom gde postoje neka pravila, pa se oni uklapaju. Nije čudno što svi oni kod Radonje daju neki doprinos, a kod ovog pajaca svi izgledaju smešno jer u ovom haosu mogu da se snađu samo Bentil, Vildoza, Nedović kad se vrati, ovi ostali će izgledati smešno.

Al ko ih jebe, trebalo je svi da odu letos, znalo se na šta će ovo sve da liči kada je ćoravi bezbednjak preuzeo košarkaške stvari na sebe.

  • +1 1
Link to comment

Ali šta se nalazi u glavi tkz trenera u trenuku kada su mu na terenu istovremeno Marković, Lazić i Lazarević, ljudi koji koš mogu da daju samo slučajno ukoliko nije postaljena neka ekstra akcija samo za njih? 1 kamenjar i dvojica operisanih od košarke?

 

Ko bi trebao da sačinjava ostatak petorka da bi se kompenzovala nesposobnost ovog trojca?

 

Kako je moguće da neko ko se opredelio za košarku kao poziv to ne vidi?

 

Neverovatnim stvarima prisustvujemo.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...