Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Pa ne znam Heavy, ali ovo isto je radio i protiv Efesa i Baskonije i protiv Reala, potpuno besmislene izmene.

Jebemmumater, pa ne igraju rekreativci, pa da ne mogu da izguraju 25-30 minuta kosarke.

I cemu izmene prakticno cele petorke u 30-60 sekundi.

I u cemu je stos, da smo u sva tri meca bili u egalu do 3-4 min pred kraj, a onda usledi kataklizma.

Ej bre, na - 2 covek uvodi postavu koje se ne bi postidela ni defanziva sampionskih Denver bronkosa.

Ne razumem, veceras mi je bilo bas ono, gledam i ne verujem

 

Link to comment
3 minutes ago, Drako said:

Ali, ali, ali...

Ako ja kao laik posle 15 minuta vidim da treba maksimalno gurati sa Vildozom, Holandom, Lazarevicem, Bentlijem I Martinom, da sa Markovicem treba upariti Luku, da Lazić ne sme da bude u isto vreme sa Lazarevićem i Markovićem na terenu, da bi ipak Ilić bolje menjao Bentila, da Ivanović moze da posluzi da se sa njim obrise parket nakon sto neko od igraca padne, onda mi stvarno nije jasno kako to profesionalni trener ne vidi.

Da se zovemo KK "Srbende" pa da ko covek izvede na parket Marković, Lazić, Dobrić, Lazarević, Mitrović i da casno i ko ljudi branimo 0:0, gde je nula na nasoj strani skro pa zagarantovana :fur:

 

Bukvalno je istu stvar uradio i protiv Baskonije i protiv Reala, dok je utakmica jos bila ziva uvodio je petorke sa igracima koji ne mogu ni da pogledaju ka kosu a kamoli da ga daju, bacio kroz prozor trud ostatka ekipe i izgubio utakmicu. Covek je cim smo vratili rezultat u egal uveo petorku Ivanovic, Dobric, Lazic, Lazarevic, Mitrovic koja bi imala problem da postigne kos protiv MZT-a, kamoli protiv Reala. Predvidlijv rezultat je da je Real smesta otisao na 12 razlike a mi nekoliko minuta nismo dali kos i potpuno izgubili ideju sta da radimo u napadu.

 

Savrseno je jasno sta treba da uradimo, samo je problem sto je jos jasnije da to necemo uraditi. Raduljica i Lazic u penziju, Ivanovic samo u ABA ligi a Dobric da igra svoju staru 3D igru za koju je jedino sposoban, Markovic da deli minutazu treceg pleja sa Topicem, od ostalih da se formira roster gde ce se tacno znati uloga svakom igracu u timu. Dakle:

 

Vildoza, Adams, Markovic/Topic

Nedovic, Holand

Dobric, Lazarevic

Bentil, Ilic

Martin, Petrusev, Mitrovic

  • +1 3
Link to comment

Ma, ovo je bombona od ekipe, jos kad bi se napravili dobri igraci od, pre svega Ilića, pa i Petruseva, sa 12-15 pobeda, a koje bi u ovoj formaciji bile dostizne, sezona bi bila i vise nego dobra.

Ovako, ja vise ne mogu ni da pohvatam ko igra, ne zna se ko su nosioci igre, kao da mu nije stalo do posla.

Link to comment
9 minutes ago, Drako said:

Pa ne znam Heavy, ali ovo isto je radio i protiv Efesa i Baskonije i protiv Reala, potpuno besmislene izmene.

Jebemmumater, pa ne igraju rekreativci, pa da ne mogu da izguraju 25-30 minuta kosarke.

I cemu izmene prakticno cele petorke u 30-60 sekundi.

I u cemu je stos, da smo u sva tri meca bili u egalu do 3-4 min pred kraj, a onda usledi kataklizma.

Ej bre, na - 2 covek uvodi postavu koje se ne bi postidela ni defanziva sampionskih Denver bronkosa.

Ne razumem, veceras mi je bilo bas ono, gledam i ne verujem

 

Sve slažem samo mislim da nije do znanja kao takvog nego da pogubio pa ne može racionalno da donosi odluke. Recimo da Raduljica uzme jedan sekund Martinu, to je nemoguće da čiste svesti ne vidi koliko je glupo. Da li je Čović nešto ovome obećao ili je trener u frci od njega jer ima neko ime...jebem li ga. 

Link to comment
26 minutes ago, Drako said:

Pa ne znam Heavy, ali ovo isto je radio i protiv Efesa i Baskonije i protiv Reala, potpuno besmislene izmene.

Jebemmumater, pa ne igraju rekreativci, pa da ne mogu da izguraju 25-30 minuta kosarke.

I cemu izmene prakticno cele petorke u 30-60 sekundi.

I u cemu je stos, da smo u sva tri meca bili u egalu do 3-4 min pred kraj, a onda usledi kataklizma.

Ej bre, na - 2 covek uvodi postavu koje se ne bi postidela ni defanziva sampionskih Denver bronkosa.

Ne razumem, veceras mi je bilo bas ono, gledam i ne verujem

 

 

 

Možda je mislio da se prešlo na rukomet?

  • Haha 3
Link to comment
21 minutes ago, Heaviside said:

Sve slažem samo mislim da nije do znanja kao takvog nego da pogubio pa ne može racionalno da donosi odluke. Recimo da Raduljica uzme jedan sekund Martinu, to je nemoguće da čiste svesti ne vidi koliko je glupo. Da li je Čović nešto ovome obećao ili je trener u frci od njega jer ima neko ime...jebem li ga. 

 

Covek je zamenio Bentila nakon sto je ovaj ubacio dve trojke i uveo Lazarevica. OK, kapiram da je Vildozu koji je zapalio celu ekipu morao da menja nesposobnim Ivanovicem da Argentinac ne bi izgoreo odmah na prvoj utakmici ali onda ostavi Bentila da bar na jednoj od te dve pozicije imas bar mogucnost da das kos a ne da menjas obojicu i ostavis nas sa petorkom koja sa ovakvim Dobricem tesko da bi mogla da da kos cak i vecini timova ABA lige a ne Realu. Ivanovic, Dobric, Lazic, Lazarevic, Mitrovic, to je petorka koju je uveo u tom momentu utakmice. Da je namerno hteo da upropasti tim i izgubi utakmicu tesko da je mogao da smisli impotentniju petorku, mozda eventualno da je stavio Raduljicu umesto Mitrovica. Ne moze to da bude nista drugo do neznanje, nije niko mogao da mu suflira usred utakmice da ubaci tu petorku. Bukvalno nas je isekao i izbacio iz utakmice.

Edited by harper
Link to comment
1 hour ago, harper said:

Nama pod hitno treba stranac trener koji ce sve ove domace poluproizvode da otera na kraj klupe ili u penziju, gde im je i mesto. To se, naravno, nece desiti jer je jedini veci sovinisticki debil od trenera onaj koji vodi klub.


Mislim da tu sliku nećeš gledati, kao što si i rekao. Pa vidiš šta se dešava kod nas u klubu zato što Žoc “forsira” strance, a ne pušta pajsere tipa Trifunović da igraju. 

Edited by garmonbozia
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
57 minutes ago, Mil@n said:

 

Ali koji su to mamlazi. Znači, bićemo bez ikakve dileme u poslednje tri ekipe u Euroligi. 

 

99% će nas grobari naguziti u finalu ABA (ako dođemo), iz prostog razloga jer imaju (mnogo) više igrača koji mogu da daju koš za razliku od ovih naših invalida.

I ti ni u takvoj situaciji ne daš dečku šansu, pa nek se nose svi tamo.. Kad će da igra, kad se budemo borili za top 8 i za trofeje? Sere mi se od njih. 

 

Ne da ćemo biti poslednji, već sa pajserom na klupi teško da ćemo ikoga uopšte da dobijemo do kraja.

Link to comment
1 hour ago, assignment said:

 

Nebitno je donekle skin je na terenu, čovek maši i otvorene trojke iz mesta, posle njegovog tipičnog koraka u desno levo...

 

Naravno čisti pas u ruke olakšava, ali trenutna priča nema veze sa tim.. Dešava se da pri kraju mora da baca prinudno, ali mahom zbog prethodnog tapkanja lopte u mesto jedno 8 sekundi...

Ne mislim da postoji petorka koja će od ovih 3/20 da napravi npr. 10/20, već da se uopšte ne smeju izvoditi petorke u kojima će Dobrić biti primarna ( a u nekim petorkama je i jedina) opcija u napadu. Dobrićeva uloga treba da bude da čeka loptu u ćošku, a ako je u šuterskoj formi da se pozove koja akcija više za njega i to je to. Kad nije u šuterekoj formi minutaža maksimum 15 minuta. Suluda je ideja od njega praviti Lojda ili Pantera.

Edited by Barrister
  • +1 3
Link to comment

Dobric je sutirao 1 od 9 za tri. Nas bek suter & ubojiti snajper.:laugh: Kad je Filip Covic sutirao 2 od 10 Laki je pravio klipove na njegov racun i zaradio vanredno pojavljivanje u Covicevim saopstenjima. Drugi veliki heroj ovog tima & ponosni clan prve petorke Lazic Branko je, verovali ili ne, uspeo da upise nule u svim (ne salim se, bukvalno u svim) kategorijama. 0 poena, 0 suteva na kos, 0 izvedenih slobodnih bacanja, 0 skokova, 0 asistencija, 0 ukradenih lopti. Steta sto Real nije ubacio neki autokos pa da se Laza kao kapiten upise na semafor, ovako je imao statistiku koju bi imao i Stiven Hoking da su ga u kolicima izveli na teren.

  • Haha 1
Link to comment

Bas je velika misterija sta se desilo sa Ilicem. Da li je covek uopste  zivi ili sedi u nekom cosku  i proklinje trenutak kada je  potpisao ugovor sa Crvenom Zvezdom:rolleyes:

  • Hvala 1
Link to comment

Ovako je preglednije.

 

Lazic-Real.png

 

 

Za 17 minuta krompir. Verovatno najbesmisleniji učinak i boravak na terenu za tu minutažu u istoriji košarke.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
On 19.10.2022. at 22:01, Drako said:

Neverovatno koliko je Petrusev kao igrac glup, prosto ne mogu da verujem...

Ovo mozemo posle svake utakmice da napisemo, pa da potom krenemo u analizu iste

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...