Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ja bih radije gledao mladog Topića da se kali, umesto Ivanovića, rezultatski ne može biti neka razlika...

 

Ako se uzme u obzir da je Dobriću šut glavni kvalitet, pita se čovek u kakvom se kanalu on tek nalazi...

 

Šteta sto Rusima nije trebao šuter nego nam odvedoše Dedu, on je bar imao kliker i smisao za igru...

  • +1 1
Link to comment

Dobrić ima 3/19 za tri u ova tri meča. Najbolje procente je imao pre dve sezone kada je imao Lojda pored sebe i to i jeste njegov limit, da bude treća opcija u napadu kad je na terenu. Umesto toga on je primarna opcija, pri čemu mu trener i dodatno odmaže stavljajući ga u petorke sa Markovićem, Lazićem i Lazarevićem.

  • +1 1
Link to comment

Generalno ovo ne mora da bude toliko lose, odnosno deluje da ima potencijala, za pocetak, da igramo ozbiljniju kosarku i da se, figurativno receno, pobijemo sa svakim. Pre svega, nama treba da bude prioritet da dobijamo utakmice u Beogradu, a u gostima sta ubodemo.

Link to comment

Ono sto je Jovanovic uradio na 44:42 za Real treba da udje u udzbenike kao primer kako glup trener izmenama potpuno izbaci sopstvenu ekipu iz ritma i ubije ih. Taman smo poceli da igramo i unervozili Real covek mrtav hladan uvodi tri igraca od kojih dvojica ne smeju da pogledaju na kos a treci i kad pogleda na kos pozelis da nije to uradio. Vazno je da je Holand na prvu gresku popio klupu a jebeni Dobric nas sistematski ubija otkako se, na zalost, vratio iz povrede. Doveli smo gomilu igraca da nam najvise minuta uzimaju bivsi igraci i nikad igraci samo zato sto imaju srpski pasos.

 

Vildozi nije mnogo trebalo da pokaze da ce nam biti pojacanje ali sta vredi kad ce biti treci plej u rotaciji iza fenomenalnih Markovica i Ivanovica a Adams i Holand ce verovatno biti "silbovani" da ne bi ometali virtuozne predstave Lazica i Dobrica. Jos Martina i Bentila da oteramo kako bi Raduljica i Petrusev mogli da se razmasu pa da Covic punim plucima moze da zapeva "Boze pravde" i padne u junacki zagrljaj Delijama, koji ce verovatno jedini i ostati u hali da "daju podrsku nasoj deci" kad se obavi ciscenje tima od nepozeljnih NATO elemenata.

 

Ovu pojavu na klupi treba smesta oterati govnjivom motkom iz kluba samo zbog ove utakmice, umesto toga dobicemo jos jedno tugaljivo saopstenje o "timu prepunom srpskih igraca da bi se razvijala srpska kosarka dok onaj tamo najveci Srbin iz Istanbula igra samo sa stranci i crnci, pizda mu materina ona folirantska". Pobedis, izgubis, sve je to OK i sve je to sport, ali ova izdrkavanja i burazerizam s budzetskim parama cine ovaj klub bednim.

  • +1 7
Link to comment
2 minutes ago, Barrister said:

Dobrić ima 3/19 za tri u ova tri meča. Najbolje procente je imao pre dve sezone kada je imao Lojda pored sebe i to i jeste njegov limit, da bude treća opcija u napadu kad je na terenu. Umesto toga on je primarna opcija, pri čemu mu trener i dodatno odmaže stavljajući ga u petorke sa Markovićem, Lazićem i Lazarevićem.

 

Nebitno je donekle skin je na terenu, čovek maši i otvorene trojke iz mesta, posle njegovog tipičnog koraka u desno levo...

 

Naravno čisti pas u ruke olakšava, ali trenutna priča nema veze sa tim.. Dešava se da pri kraju mora da baca prinudno, ali mahom zbog prethodnog tapkanja lopte u mesto jedno 8 sekundi...

Link to comment
14 minutes ago, assignment said:

Ja bih radije gledao mladog Topića da se kali, umesto Ivanovića, rezultatski ne može biti neka razlika...

 

Ali koji su to mamlazi. Znači, bićemo bez ikakve dileme u poslednje tri ekipe u Euroligi. 

 

99% će nas grobari naguziti u finalu ABA (ako dođemo), iz prostog razloga jer imaju (mnogo) više igrača koji mogu da daju koš za razliku od ovih naših invalida.

I ti ni u takvoj situaciji ne daš dečku šansu, pa nek se nose svi tamo.. Kad će da igra, kad se budemo borili za top 8 i za trofeje? Sere mi se od njih. 

Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

 

Nebitno je donekle skin je na terenu, čovek maši i otvorene trojke iz mesta, posle njegovog tipičnog koraka u desno levo...

 

Naravno čisti pas u ruke olakšava, ali trenutna priča nema veze sa tim.. Dešava se da pri kraju mora da baca prinudno, ali mahom zbog prethodnog tapkanja lopte u mesto jedno 8 sekundi...

 

Ideja da Dobric moze da igra bilo sta osim da smrdi u cosku ili na 45 stepeni i sutne trojku kad je sam je jedna od smesnijih zabluda u poslednje vreme. Covek je nevidjeno glup, on igra istu kosarku i pravi iste greske otkako igra u Zvezdi a sve sto je u medjuvremenu naucio je da pokusa prodor u levu stranu i izgubi loptu ili baci neki namestaj prema obrucu pa ako udje. Koliko je glup i nesposoban da uci se najbolje vidi u odbrani koju igra, njemu trideset puta da prodas istu fintu na jednoj utakmici on ce trideset puta da padne na nju kao muflon. Prave beka sutera od igraca koji svaki put kad spusti loptu na parket 50 posto sansi je da ce u sledecem trenutku da je izgubi.

  • +1 1
Link to comment

Ali, ali, ali...

Ako ja kao laik posle 15 minuta vidim da treba maksimalno gurati sa Vildozom, Holandom, Lazarevicem, Bentlijem I Martinom, da sa Markovicem treba upariti Luku, da Lazić ne sme da bude u isto vreme sa Lazarevićem i Markovićem na terenu, da bi ipak Ilić bolje menjao Bentila, da Ivanović moze da posluzi da se sa njim obrise parket nakon sto neko od igraca padne, onda mi stvarno nije jasno kako to profesionalni trener ne vidi.

Da se zovemo KK "Srbende" pa da ko covek izvede na parket Marković, Lazić, Dobrić, Lazarević, Mitrović i da casno i ko ljudi branimo 0:0, gde je nula na nasoj strani skro pa zagarantovana :fur:

  • +1 3
Link to comment

Dobro, mlad je Topić baš, nije tolika drama. Ne verujem da može da igra EL a da ga ne ubiju u pojam. Mnogo je veći idiotizam to što su doveli brdo stranaca i onda prednost imaju očigledno lošiji domaći igrači i to ne malo lošiji. Ja stalno pričam da volim domaće, ali nema sreće ako se u već sastavljenom rosteru gleda pasoš, a drugog objašnjenja nema. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Drako said:

Ali, ali, ali...

Ako ja kao laik posle 15 minuta vidim da treba maksimalno gurati sa Vildozom, Holandom, Lazarevicem, Bentlijem I Martinom, da sa Markovicem treba upariti Luku, da Lazić ne sme da bude u isto vreme sa Lazarevićem i Markovićem na terenu, da bi ipak Ilić bolje menjao Bentila, da Ivanović moze da posluzi da se sa njim obrise parket nakon sto neko od igraca padne, onda mi stvarno nije jasno kako to profesionalni trener ne vidi.

Da se zovemo KK "Srbende" pa da ko covek izvede na parket Marković, Lazić, Dobrić, Lazarević, Mitrović i da casno i ko ljudi branimo 0:0, gde je nula na nasoj strani skro pa zagarantovana :fur:

Ne znam koji mu je kurac, nemoguće da ne zna toliko. Verovatno se pogubio od haosa od rostera koji mu je nebojša sastavio i obećanja koja im je dao što se minuta tiče plus ga sigurno savetuje i kurta i murta, čović prvi. 

Link to comment
5 minutes ago, Plajvi said:

Kakav bi Lazarevic igrac bio kad bi znao da da kos 

Čudno da baš ništa nije uspeo da navežba, a deluje da je vredan dečko. Šut iz mesta, neki jednostavan potez leđima, no bullshit prodor sa jednim driblingom na fizikalije...nešto, bilo šta. Čak su i Lazić i Dangubić uspeli da imaju nešto da mogu da ubace po koji poen, a Stefan baš nula. 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...