Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, harper said:

 

Covek slusa ruski trash metal a ti ga pitas zasto je mazohista. Voli covek pa to ti je.:D

 

Ruski trash metal lol  bolje se razumeš u košarku nego u ruski metal :tongue:

U Rusiji valja samo doom. 

Link to comment

Stvarno je nerazumno što hladi Adamsa na ovoj tekmi. Očigledno da mu je plan da rotira igrače ali ovakve unapred izgubljene tekme protiv velikih timova su idealne za njega da dobije samopouzdanje. Vidi se iz aviona da čovek može bolje od ovoga što je pokazao do sada, dok za mrtvog Ivanovića znamo koliko ne može. Dolaskom Vildoze on treba samo ABA da igra. Markovića volim pa nisam objektivan ali mogao je i on umesto Adamsa da odmori ako Ivanović igra. Mator je i rovit.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

rekao bih da Adams neće igrati nijednu ligu u Zvezdi uskoro

Moguće ali da ne bude zabune ja sam za to da Ivanović igra samo ABA / bude šilbovan a ne Adams.

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment

Deluje da ce Vildoza biti odlicno pojacanje kad se uigra, ovo sad je jedan posed kao Dzordan pa jedan kao Vrabac, omasi 2 bacanja, pa odigra extra odbranu, pa ubaci 2 trojke, pa proda loptu u kontri, pa floater do palfona, pa opet krade loptu i otvara kontru tri na jedan. U svakom slucaju prve naznake kreativnosti koje sam video od Zvezde ove sezone :D 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...