Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Dok je nas isao sut koliko i njih parirali smo i drzali utakmicu pod kontrolom. Naravno, nama je u jednom trenutku stao sut a oni su nastavili da sipaju. Neverovatna suterska ekipa, ne secam se kada sam poslednji put video da neko ubaci ovoliko trojki preko ruke iz svih pozicija.

Link to comment

Pa nemaš ovde šta da tražiš kad ovako šutiraju. Uz to gomila nicijih lopti kod njih otišlo,odbilo se u auto slično.
Šteta ,mislim da bi večeras dobili u većini slučaja da je bila neka ekipa koja ne sipa ovoliko .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ja ne vidim da bi mi mogli nekog da dobijemo u EL.

Kad se vrati Nedovic i Vildoza digne formu uzecemo sigurno par pobjeda,  tada će doduše biti opet sve rijeseno. Ovo su utakmice gdje fali Nedovic kad napadne zbunjoza u napadu da rješava individualno. Nevjerovatno je i da Holland ne može u ovakvoj utakmici dobiti minute. Predugo je i Dobric bio na klupi u 3/4. Kasnio je i sa tajm autima...

Link to comment

Bice interesantno videti ovu ekipu Baskonije na strani i da li ce imati isti procenat suta. 

Oni su od prva cetiri kola tri igrali kod kuce, a jedno gostovanje i to Valensiji. 

Nije ovo toliko lose izgledalo, jednostavno protiv ovakvih ekipa, nema odbrane...

Jos jedna stvar me izuzetno nervira...Ko bre pravi ovako glup raspored i po kom principu!!?? Mi u prvih sedam kola imamo pet gostovanja, ne zna se ko je je gore od goreg...Igrali smo protiv Efesa u gostima, pa kuci PAO, pa dva gostovanja Baskoniji i Realu, kuci Bajern, pa gostovanja Monaku i Feneru...Jebi ga bas...

Edited by Hroničar
Link to comment

 Celu utakmicu od 5 igrača iz naše petorke na terenu, 3 bukvalno ne pomišlja da šutne na koš.

 

Užasna smo ekipa, ali užasna za gledanje. Nekad smo se vadili što smo primali po 70, ali pošto toga više neće biti, rečenica "jebaće nas ružno" je nešto na šta ove sezone treba da se naviknemo... 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...