Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

38 minutes ago, Joe D said:

najvise ti se svidela sezona u kojoj smo igrali cetvrtfinale? :ohmy:


Nismo igrali bunker tad :D Bilo je raznovrsno i ludo. Vec smo bili prezaljeni posle 4 kola i Mekela, debelog Sofoa, Nastica koji masakrira sve okolo i Rajana Tompsona 

A onda stize Kvinsi, Jovic postaje Geri Pejton za sirotilju, Rebic daje trojke za pobedu i igra celo poluvreme protiv Reala i lepi banane s ledja, Gudura jebe na razne nacine... 

Posle stizu Vasa i TK, mnogo sam volo da ga gledam, a ona 2 karanja Panatinaikosa (a i sezonu pre toga s Jakinim 3+1 u zadnjem minutu) cu pamtiti vecno 

Edited by Plajvi
Link to comment
49 minutes ago, Plajvi said:

Meni omiljena Radonjina ekipa bila ona koja nije licila na Radonjinu ekipu, 15/16. 

Kad je Vasa nemo pojma, Guduric imo muda, Si Monovic ubacivao sporete, a pik branili Cirbes i Stimac 

 

Tu je bilo puno promašaja u letnjem prelaznom roku. A onda je došao Kvinsi i spasao ih.

Bolja je 14/15 priča, više kul tim. 

Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

koja je sezona bila kad je radonja poslao jovica na tusiranje pa je reba beba rutinirao real u njegovom odsustvu?

15/16, a mladi Gudura je bio jedan od kljucnih igraca za povratak otpisanih i prolaz dalje. Zamislite da sada imamo nekog igraca '02 godiste koji bi iskocio i resavao meceve na tom nivou. Mi se odusevljavamo kad Lazarevic sa 26 godina pokupi skok i odigra dobru odbranu ( na stranu moje simpatije prema njemu kao igracu ). Ilic od 22 ne moze da prismrdi sastavu, Petruseva cemo nadam se rehabilitovati nekako. I to je to, Topic vise nece biti u konkurenciji kada nam proigraju bekovi i nazad ce u Slodes

  • +1 1
Link to comment

To je ta sezona, Rebojica nije umeo da prevede, a onda u Minhenu davao 2+1, trojke u kvacilu... Zalepio Todorovica iz Himkija s ledja, vodio igru 15+ minuta protiv Reala kad smo gubili tipa 10 razlike.,,

I protiv Bajerna smo gubili desetak razlike u zadnjoj cetvrtini i prosli smo dalje 

Kuzmanovic je mrzeo Kvinsija k'o psa, super je sto je zakucao i ima 28 poena i puca trojke 6/7 ali nije pravio faul

Secam se tekme protiv Strazbura tamo, vodili smo jedno vreme i 15+ razlike a onda je Buboa krenuo da siluje Si Monovica jer je Jovic ispao s faulovima a Mekel povredjen i okrenu nas :isuse:

Sve je ukazivalo na pakao i onda... :wub:

Link to comment

Adams u velikom kanalu ,ne može otvoren šut pogoditi.
Inače stvaramo lako poziciju za šut ali većina igrača promašuje.
Samo Bentil ispoštuje.
Mitrović školuje

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





Link to comment

Izašao Marković i sledeća 3,4 napada nismo mogli da šutnemo pošteno.
Ivanović i Adams najveći problem trenutno,taman da ih Vildoza i Nedović zamene malo od sledeće nedelje.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...