Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, assignment said:

 

Pre bih reako kraj sage, slikao se vec u najdrazim bojama....

 

Posle onog jednog saopstenja, Baskonija se ocigledno vise nije javljala....

 

prva utakmica u baskoniji :D

spektakl u najavi

 

Link to comment
4 hours ago, Ros said:

 

prva utakmica u baskoniji :D

spektakl u najavi

 

 

Cenim da ce to preskociti, mada ko zna....

 

Jel se oporavio Pefi za sredu?

Link to comment

"Moje godine su takve kakve su, imam puno iskustva, a hvala Bogu osećam se jako dobro, nisam ispovređivan, štaviše možda se i najbolje psihički i fizički osećam u karijeri. Mislim da je to dobra kombinacija", istakao je Miroslav Raduljica.  :ajde:

Link to comment
1 hour ago, assignment said:

"Moje godine su takve kakve su, imam puno iskustva, a hvala Bogu osećam se jako dobro, nisam ispovređivan, štaviše možda se i najbolje psihički i fizički osećam u karijeri. Mislim da je to dobra kombinacija", istakao je Miroslav Raduljica.  :ajde:

:lolol: To što na terenu djeluje kao slon u staklari je već manji problem...

Link to comment
21 hours ago, adasevic said:

Ne, Pefi najranije sledece nedelje...

 

Kod nas se informacije o povredama menjaju iz sata u sat... Pefi ce putovati sa ekipom i konkurisati za sastav. 

 

Nedovic se vraca od FMPa. Vilodza verovatno od Reala jer je rok za Baskoniju bio ponedeljak u 18h.

Link to comment
3 hours ago, adasevic said:

Nedovic se vraca od FMPa. Vilodza verovatno od Reala jer je rok za Baskoniju bio ponedeljak u 18h.

 

Kako to zamišljaš, čovek ne trenira?

Link to comment

Jbt ovaj naš pomahnitali gm uspeo da sastavi manje grozan tim od brojnih legendi koje vode sportski sektor kkp. Svakako im svima zajedno treba oduzeti poslovnu sposobnost.

  • +1 2
Link to comment
58 minutes ago, Nikodije said:

Jbt ovaj naš pomahnitali gm uspeo da sastavi manje grozan tim od brojnih legendi koje vode sportski sektor kkp. Svakako im svima zajedno treba oduzeti poslovnu sposobnost.

 

Podseticu te na ovaj post sutra uvece nakon sto nas Baskonija omlati 25 razlike.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...