Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Jebote bog da te jebo

Drži loptu bukvalno 17 sekundi i ne uspeva ni da uvali kosku saigraču 7 sekundi do kraja nego proda živu loptu na pola. Pri nerešenom rezultatu 20 sekundi do kraja. Jebote odlepio sam

  • +1 2
Link to comment

Odgledam još pet minuta kao ovih poslednjih i tačno da ne odgledam više nikakav basket barem 3 meseca za detox. Presmešni smo, sreća da smo doveli ovog lika. Ja verujem u Ivanovića više nego on sam, očigledno, ali čovek je blago rečeno užasan. 

Link to comment

Druga mu je sezona, u najboljim godinama je, nema šta više da se čeka. Na kraj klupe ako ne može raskid i kraj priče. Može u aba da igra po potrebi.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

imas napad na 45 sekundi do kraja, i umesto da zavrsavas za 10ak sekundi i ostavis svojoj ekipi poslednji posed, ti tapkas loptu skoro 20 i onda je prodas za kontru. 

 

ipak je utisak utakmice raduljica koji se umara i kad sutira slobodna.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Druga mu je sezona, u najboljim godinama je, nema šta više da se čeka. Na kraj klupe ako ne može raskid i kraj priče. Može u aba da igra po potrebi.

Ne bih ga ja opterećivao aba ligom,  može tu i mali Top poslužiti, nego haj ti kume nazad brate kući svojoj, tamo ti je najljepše. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Ne bih ga ja opterećivao aba ligom,  može tu i mali Top poslužiti, nego haj ti kume nazad brate kući svojoj, tamo ti je najljepše. 

To bi bilo idealno

Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

Adams i Mitrovic zaboravljeni...

 

Uvek će neko biti zaboravljen u rosteru od 17 igrača. Ali u finišu igramo spolja u sastavu Ivanović, Dobrić, Lazić. Pa naravno da ne možemo da damo koš. Bukvalno jedino da Bentil uzme na centru i ugura je.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...