Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

...ali garantujem ti da bi ti i ja bolje vodili klub kada bismo ga preuzeli. Ja bih bio GM, a ti možeš da pišeš saopštenja. Država sipa lovu, bole nas kurci

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

...ali garantujem ti da bi ti i ja bolje vodili klub kada bismo ga preuzeli. Ja bih bio GM, a ti možeš da pišeš saopštenja. Država sipa lovu, bole nas kurci

 

Ti, ja i Nebojsa ilic, Nemoj mi Nesu zaboravljati.:sad:

 

Ne bismo bolje vodili klub, ne zanosi se. Mi ne znamo ni koji su sve poslovi potrebni da bi se vodio klub, kamoli nesto vece od toga. Zvezdi i nije potreban neki bolji menadzment, dovoljno bi bilo da imamo nekog na poziciji Zorana Savica koji ne bi dozvoljavao Covicu da se mesa u strucni-kosarkaski deo.

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Ti, ja i Nebojsa ilic, Nemoj mi Nesu zaboravljati.:sad:

 

Ne bismo bolje vodili klub, ne zanosi se. Mi ne znamo ni koji su sve poslovi potrebni da bi se vodio klub, kamoli nesto vece od toga. Zvezdi i nije potreban neki bolji menadzment, dovoljno bi bilo da imamo nekog na poziciji Zorana Savica koji ne bi dozvoljavao Covicu da se mesa u strucni-kosarkaski deo.

Sta ovaj harper stalno nesto tu brani Covica :D

 

Salu na stranu, slazem se sa postom, ali ovo boldovano izgleda nije lako, i to jeste Coviceva najveca mana.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Ti, ja i Nebojsa ilic, Nemoj mi Nesu zaboravljati.:sad:

 

Ne bismo bolje vodili klub, ne zanosi se. Mi ne znamo ni koji su sve poslovi potrebni da bi se vodio klub, kamoli nesto vece od toga. Zvezdi i nije potreban neki bolji menadzment, dovoljno bi bilo da imamo nekog na poziciji Zorana Savica koji ne bi dozvoljavao Covicu da se mesa u strucni-kosarkaski deo.

 

Pa nije dovoljan samo Zoran Savić, tj sportski direktor koji bi se bavio samo prvim timom. Treba ti neko ko bi umesto da kupi 16 seniora za prvi tim, deo tog novca preusmerio u dobre trenere mlađih kategorija, da nauče igrače da tapkaju loptu i da je dodaju.

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, Milošica said:

Sta ovaj harper stalno nesto tu brani Covica :D

 

Salu na stranu, slazem se sa postom, ali ovo boldovano izgleda nije lako, i to jeste Coviceva najveca mana.

 

Ne znam da li mu je to najveca mana, on ima sasvim bogatu kolekciju mana, ali to jeste mana koja sprecava Zvezdu da bude bolji klub nego sto jeste. Ljudi neostvareni u nekoj oblasti uvek budu tezak liability kad se te oblasti dokopaju a imaju moc jer nisu sposobni ni da prihvate ni da sebi priznaju da postoji razlog zasto su ostali neostvareni i da je taj razlog u njima. Ali naravno da neki random forumas koji se bavi nekim random poslom ne bi bio bolji menadzer kosarkaskog kluba od nekog ko se tim poslom bavi preko 30 godina, ako nista drugo onda zbog nagomilanog iskustva. To su klasicne srpske bajke u kojima mali Perica sve najbolje zna i u sve se najbolje razume, sto bi i dokazao kad bi mu sansa da se dokaze pala s neba ravno u spavacu sobu.

Link to comment

Čović se ne meša u tim kada ima jakog trenera, Radonja i Tomić su sami birali sebi pojačanja. Nije ni to idealno jer su sastavljali ad hoc staračke timove, treba neko iz kluba da bude korektivni faktor, a  da to nije Nebojša. Eto može Filip, ako ne veruje nikom drugom

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...